Świat Ogrodników ZIELONE NEWSY

Bruce Banner Auto – legendarna moc teraz w wersji autokwitnącej od Pan Pestka Crew

bruce banner auto

Bruce Banner Auto to świetna propozycja dla każdego growera chcącego uzyskać wysokiej jakości plon pod Europejskim niebem. Jest to autokwitnąca wersja legendarnej już genetyki jaką jest Bruce Banner #3 czyli jednej z najmocniejszych odmian jakie do tej pory powstały. Dla wielu użytkowników jest to odmiana nr jeden np. w hiszpańskich klubach konopnych.

Bruce Banner Auto – legendarna moc teraz w wersji autokwitnącej od Pan Pestka Crew

W komiksach Marvela Bruce Banner to nikt inny jak potężnie umięśniony i zielony super-bohater HULK, w którego Bruce zamieniał się pod wpływem m.in. emocji. Nic dziwnego, że twórcy nowej genetyki powstałej z połączenia OG Kush X Strawberry Diesel nazwali nowopowstały szczep na cześć postaci z Marvela, ich Bruce Banner ma pierdolnięcie potężne niczym HULK!

Jak już wspomniałem, jest to szczep powstały z połączenia dwóch świetnych genetyk jakimi bez wątpienia są OG Kush oraz Strawberry Diesel. Od lat jest to jedna z najmocniejszych odmian pod kątem zawartości THC, którego stężenie wynosi w tym przypadku 25-30%.

Teraz panowie z Pan Pestka Crew wypuścili Bruca Bannera w wersji autozakwitającej. Autokwitnąca genetyka BB od Pana Pestki potrzebuje ok. 70 dni od kiełka do zbiorów i ma niesamowitą moc.

Aromaty występujące w przypadku Bruce Banner Auto są słodkie, diesel’owe z wyczuwalnymi nutami ziemistymi.

Z produkcją THC na poziomie 23-25% Bruce Banner Auto stał się zdecydowanie najmocniejszą odmianą w katalogu Pan Pestka Crew detronizując Auto Cream Candy, który do tej pory był przez klientów PPC uważany za najmocniejszy automat.

Krótki okres kwitnienia, świetne walory smakowe oraz właśnie bardzo duża moc to główne zalety odmiany, którą polecamy wszystkim amatorom uprawy pod europejskim słoneczkiem w sezonie 2k21 i każdym następnym także, oczywiście w krajach, które to prawnie dopuszczają.

Tekst ma charakter informacyjno-edukacyjny i przeznaczony jest dla polskojęzycznych obywateli Europy. Przypominamy, że uprawa konopi innych niż włókniste na terenie Polski jest zabroniona i do niej nie zachęcamy.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać