Serial Trawka (Weeds)

Kiedy wszyscy fani myślą, że ich ulubiony serial Weeds został już kompletnie wyemitowany, a cała historia podmiejskiej sprzedawczyni zioła została zakończona, to Mary-Louis-Parker – aktorka, która odgrywała rolę głównej bohaterki, Nancy Botwin podobno powiązana jest z nowym projektem – „Weeds 4.20” – która pojawi się po 10 latach od wyemitowania ostatniego sezonu.

Serial Trawka (Weeds) powróci na ekrany?!

Serial nagrodzony został Nagrodą Emmy za najlepszą postać dramatyczną, którą fani zawdzięczają roli Mary Louis-Parker (Nancy Botwin) jednak już niebawem na kanale Starz pojawić się ma nowa seria, a dokładniej sequel opisujący dalsze losy podmiejskiej dilerki.

Podobno aktorka mocno powiązana jest z nowym, siostrzanym projekcie, po za główną rolą stanie się też jego producentem wykonawczym. Jenji Kohan, twórca serialu Weeds póki co nie jest powiązany – informuje TVLine. Fani również oczekują, że Victoria Morrow, która napisała scenariusz do nowej seriii i była również współautorką oryginalnej serii Weeds, odrodzi się jako scenarzysta.

Co z pozostałymi bohaterami?

W serialu Weeds, którego od 2005 do 2012 roku wyemitowano 8 sezonów, wystąpili także Elizabeth Perkins, Justin Kirk, Tonye patano, Romany Malco, Hunter Parrish, Alexander Goulds, Andy Milder, Allie Grant i Kevin Nealon. Na tę chwile nie jest jasne czy którykolwiek z aktorów dołączy do obsady.

„Cieszymy się, że wróciliśmy do pracy nad tym, co nazywamy Weeds 4.20, wraz z gwiazdą i producentką serialu Mary-Louise Parker, który jest już w fazie rozwoju, przygotowując kompleksowe i zintegrowane wdrożenie jednej z najbardziej lubianych pozycji telewizyjnych.”

– mówił w swoim oświadczeniu Jon Feltheimer, dyrektor generalny Lionsgate

Weeds, które działało przez osiem sezonów od 2005 do 2012 roku, wystąpili także Elizabeth Perkins, Justin Kirk, Tonye Patano, Romany Malco, Hunter Parrish, Alexander Gould, Andy Milder, Allie Grant i Kevin Nealon. W tej chwili nie jest jasne, którzy inni oryginalni członkowie obsady mogliby dołączyć do Parkera w potencjalnym przebudzeniu telewizji Lionsgate.

3 komentarze
 1. Przemyslaw 4 lata ago
  Reply

  Wie ktoś gdzie obejrzę serial weeds ??wszystkie sezony ?

  • Teone 4 lata ago
   Reply

   Jeszcze niedawno był na Netflix, czy jest nadal to nie wiem.

  • joachim 4 lata ago
   Reply

   w prime amazone video

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać