Świat Zielonych Wydarzeń i Eventów ZIELONE NEWSY

Trzecia edycja konopnej imprezy Kanaba Fair już w ten weekend w Warszawie!

Kanaba Fair to projekt edukacyjny w postaci targów, którego misją jest promocja rynku konopnego w Polsce. Podczas nadchodzącej, trzeciej edycji wydarzenia organizatorzy postawili na imprezę w rodzinnym klimacie. W spokojnej i odprężającej atmosferze całe rodziny będą mogły nabyć produkty konopne oraz wiedzę dotycząca zdrowego jedzenia, naturalnych kosmetyków, uprawy roślin czy wykorzystania materiałów organicznych. 

Będzie można wziąć udział w warsztatach tworzenia konopnych kosmetyków, zobaczyć jak buduje się ścianę z konopnego betonu, pobawić się konopnym sznurkiem, posłuchać ciekawych wykładów. Dla wygody uczestników Marszu Wyzwolenia Konopi, który odbędzie się 19 maja, zakończy się on nieopodal targów.

Nadchodząca edycja Kanaba Fair #3 – Picnic już 19 i 20 maja w warszawskim Zoo Markecie (Al. Solidarności 55). Charakter tej imprezy to nie tylko targi i stoiska, to przede wszystkim ludzie, ich pasja i potrzeba edukacji oraz dzielenia się doświadczeniem. Za organizację eventu odpowiadają osoby zaangażowane w rozwój i promowanie rynku konopnego.

Na wydarzeniu zaplanowano liczne atrakcje, warsztaty oraz wykłady między innymi na temat uprawy konopi siewnych w Polsce, leczenia medyczną marihuaną i wiele innych.

Wystawcy Kanaba Fair to zarówno pasjonaci z Polski, jak z zagranicy. Ich różnorodność zwraca uwagę na szereg zastosowań konopi w różnych gałęziach przemysłu. Na miejscu spotkamy producentów min. nawozów, żywności, ubrań, kosmetyków, materiałów budowlanych, olejków CBD, czy akcesoriów growera. Wszystkie produkty, które będą dostępne na wydarzeniu są legalne, wytwarzane z konopi siewnych oraz nie działają psychoaktywnie.

W sobotę 19 maja odbędzie się również organizowany przez Wolne Konopie – Marsz Wyzwolenia Konopi. Manifestacja jak co roku przejdzie ulicami Warszawy by walczyć o zmiany w pawie związane ze stosowaniem medycznym i rekreacyjnym konopi w Polsce. Kanaba Fair także jest współorganizatorem tego wydarzenia, uzupełniając MWK o wiele ciekawych warsztatów i wykładów.

W trakcie targów Kanaby odbędzie się wykład poświęcony medycznej marihuanie, będą warsztaty dla dzieci z plecenia konopnego sznurka, warsztaty kosmetyczne, wykład o budownictwie oraz panel dyskusyjny na temat uprawy konopi w Polsce. Z produktów będzie można nabyć żywność, kosmetyki, olejki CBD, nawozy i środki do uprawy roślin, akcesoria growera, odzież, książki i wiele więcej.

Gorąco zapraszamy!

 

Dołącz do wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/274221556449872/

 

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać