Kryminalne Zagadki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Argentyńscy federalni zlikwidowali „ogromną” plantację marihuany

Argentyńskie służby w ostatnim czasie mają ogromnego pecha do spraw związanymi z konopiami indyjskimi. Po aferze, w której to rzekomo myszy zjadły ok. pół tony marihuany, Argentyńscy federalni zlikwidowali „ogromną” plantację marihuany, którą pochwalili się na swoim Tweeterze, co było ogromnym błędem ponieważ zostali wyśmiani przez internatów.

Policja na całym świecie chwali się swoimi osiągnięciami z likwidacji ogromnych plantacji lub kiedy udało się udaremnić na wysoką skalę przemyt. Po głośnym incydencie, w którym to jak tłumaczyli zawieszeni już w czynnościach policjanci, około pół tony marihuany z policyjnego magazynu zostało zjedzone przez szczury. Oczywiście tłumaczenie było wyssane z palca.

Likwidacja plantacji marihuany

Agenci z Argentyńskiej jednostki specjalnej Prefectura Naval zlikwidowali plantację marihuany. Po spektakularnym wyczynie postanowili opublikować zdjęcia szeroko zakrojonej akcji na swoich profilach w mediach społecznościowych. W końcu jest to dość powszechny proceder wśród służ mundurowych, aby chwalić się swoimi sukcesami.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby rzeczywiście było się czym chwalić! Argentyńscy policjanci chyba biorą przykład z Polskiej policji, która zachwyca się zabezpieczeniem czterech 15cm sadzonek.

Reakcja internautów

Po opublikowanym przez nich tweecie internauci nie mogą wyjść z osłupienia, w końcu widzą na jakie akcje idą ich podatki i czym zachwycają się dzielni policjanci – nic tylko pogratulować. Oczywiście argentyńska społeczność nie szczędziła komentarzy pod wpisem federalnych. Nie mogli uwierzyć, że służby naprawdę chwalą się takim wyczynem.

„zlikwidowaliśmy narkotykową plantację w Entre Rios. Zarekwirowano sadzonki, rośliny, nasiona, wagę cyfrową i marihuanę gotową do spożycia” – możemy przeczytać w opublikowanym tweecie, do którego dołączono również zdjęcie dwóch zamaskowanych antyterrorystów oraz ich zdobycz.

Na pierwszy rzut oka widać, że ogromną plantacją była zwykła, przydomowa uprawa. Na zdjęciu zauważyć można jedną dojrzałą roślinę, kilka sadzonek w doniczkach, wagę elektroniczną i jakąś śmieszną ilość suszu.

W komentarzach możemy przeczytać wpisy o marnotrawstwie zasobów federalnych, że marihuana nie powinna być traktowana jak narkotyk oraz, że poświęcają swoje życie bezużytecznej funkcji, jaką jest służba w policji. Wszystkie te komentarze sprowadzają się do jednego, wyróżnionego pytania zadanego przez jednego z tweeterowiczów: „Noszą te maski bo się wstydzą? Niech lepiej poszukają pożytecznego zajęcia

 

 

 

 

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać