Świat Zielonego Biznesu ZIELONE NEWSY

WeedTaxi – konopna franczyza inna niż wszystkie

weedtaxi franczyza konopna

Dlaczego WeedTaxi to konopna franczyza inna niż wszystkie? Działalność franczyzowa to w ostatnich latach dość popularny sposób prowadzenia biznesu, przede wszystkim dlatego, że nie wymaga tworzenia własnego biznesu od podstaw. Minusem takiego rozwiązania jest uzależnienie od franczyzodawcy, który decyduje np. o tym jakie produkty możesz sprzedawać i po jakiej cenie. Narzucone są tez takie rzeczy jak źródła zatowarowania czy sposób urządzania np. sklepu czy punktu. Sieci franczyzowe działają również z branży konopnej, jedna z nich – WeedTaxi – proponuje jednak całkiem inny sposób prowadzenia biznesu, który nie narzuca przedsiębiorcy prawie nic dając dużą swobodę, przy zachowaniu korzyści płynących z franczyzy takich jak reklama czy know-how.

WeedTaxi – konopna franczyza inna niż wszystkie

Franczyza to forma biznesu polegająca na współpracy między niezależnymi przedsiębiorcami. Franczyzodawca udostępnia swoje „know-how” oraz markę, zapewnia reklamę i zatowarowanie, a w zamian pobiera opłatę od franczyzobiorcy, który może korzystać ze sprawdzonego pomysłu na biznes. Największym minusem większości franczyz jest to, że osoba (franczyzobiorca) prowadząca np. sklep, jest w wielu kwestiach zależna od franczyzodawcy. Ceny, godziny otwarcia, zakres działalności i rodzaje produktów, promocje, rozmieszczenie towarów – te i wiele innych kwestii są narzucane odgórnie i prowadzący punkt franczyzowy nie ma na nie wpływu musząc się dopasować. Dokładnie tak samo funkcjonują klasyczne franczyzy w branży konopnej.

Jest jeden wyjątek. WeedTaxi to konopna franczyza inna niż wszystkie. Dlaczego? Oto co o swoim pomyśle na biznes mówią twórcy WeedTaxi:

Na czym polega nasza innowacja? Nic ci nie wynajmujemy. W ramach opłaty franczyzowej nabywasz „na własność” obszar prowadzenia działalności, którym jesteś zainteresowany. Stajesz się jego pełnoprawnym właścicielem jako oddział WeedTaxi. A skoro to twój oddział, to ty ustalasz godziny pracy i koszty dojazdów poza I strefą (wszystkie miasta powyżej 60 000 mieszkańców). Umowa z nami nie wymaga odnowień i dopłat w późniejszym czasie działania, a jedyna opłata to koszt abonamentu miesięcznego w wysokości kilkuset złotych w zależności od wielkości zarządzanego terenu. Dzięki tej opłacie, utrzymujemy Nasz system, rozwijamy oprogramowanie i działamy marketingowo na rzecz całej marki.

W ramach naszej franczyzy nie masz obowiązku zakupu towaru po zawyżonej cenie od franczyzodawcy, nie musisz nabywać towaru od nas wcale! Możesz to robić we własnym zakresie, z własnych źródeł, utrzymując standardy marki co do jakości produktów. Dostajesz natomiast wszystko co wiemy, o tym żeby robić jeszcze lepiej to w czym jesteśmy dobrzy.

W przypadku franczyzy WeedTaxi to ty decydujesz o marży, kosztach dojazdu, kosztach swoich usług – bez żadnej dodatkowej prowizji ze strony centrali.

Dostajesz pisemną gwarancję wyłączności na swoim terenie. Nikt z sąsiedniego oddziału ci nie będzie przeszkadzał, jesteś u siebie, to ty wyznaczasz granice.

Nawiązując z nami współpracę musisz zainwestować nie tylko pieniądze, ale i czas. Czas na pełną eksplorację swojego terenu w ramach nie tylko WeedTaxi mobilnego sklepu, a także WeedParty jako mobilnej wypożyczalni czy opcji WeedHurt czyli dystrybucji towarów B2B – jak widac możliwości jest sporo.

Więcej informacji znajdziecie T U T A J

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać