Ciekawostki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Dzień ojca – prezenty dla palącego taty

W ciągu całego roku, jest kilka specjalnych dni, które łączą się z wręczaniem prezentów. Święta, urodziny, dzień babci czy też dzień ojca. Ten ostatni już za kilka dni. A jaki prezent wybrać gdy obdarowywany jest miłośnikiem konopi? Oto kilka naszych propozycji na prezenty dla palącego taty.

Propozycji dostępnych obecnie na rynku jest sporo, od kosmetyków przez smakołyki, sprzęt do palenia do książek o tematyce konopnej. Wszystko zależy od preferencji obdarowanego, budżetu czy dostępności produktów. Oto kilka naszych propozycji.

Sprzęt do palenia

Jest to chyba najpopularniejsza kategoria prezentowa, każdy palacz lubi dostać bongo. A do tego każdy palacz wie, że bongo od bliskiej osoby to często fajka na specjalne okazje, a palenia z niej ma +10 do jakości. W tym przypadku sporo zależy od kwoty jaka planujemy na prezent przeznaczyć. Ciekawy asortyment z tej kategorii (i wielu innych), w rozsądnych cenach znajdziecie na sklepie KusHaze.pl.

Jeżeli natomiast fundusz jest nieco ograniczony, świetnym wyborem jest np. wysokiej jakości młynek lub poducha wyglądająca jak worek ziela .

 

A co, jeżeli osoba dla której wybieramy prezent woli kręcić niż nabijać? W takim przypadku polecamy zainteresować się ofertą od JointBrothers.eu. W swojej ofercie posiadają designerskie podstawki do kręcenia jointów. Jeżeli trzeba zrobią tez unikatową na zamówienie, jakość produktów jest najwyższa, są wykonane bardzo precyzyjnie, a materiały z jakich są zrobione to np. bambus.

W ofercie JointBrothers znajdziecie też świetnie wykonane i bardzo dobrze wyglądające lampki z motywami konopnymi, nieduży kosz, a prezencik ciekawy.

Kosmetyki i smakołyki

Kosmetyki, książki, odżywki dla sportowców, herbatki, ciastka i inne przyjemności zawierające w swoim składzie konopie to zawsze dobry upominek dla miłośnika konopi. Korzyść jest podwójna gdyż w większości przypadków są to produkty dużo lepsze i zdrowsze aniżeli ich nie zawierające konopi odpowiedniki. Duży wybór tego typu produktów znajdziecie w Punkcie Konopnym.

Growing

Jeżeli sam jesteś growerem lub znasz kogoś doświadczonego, świetnym i dość oryginalnym pomysłem jest zdobycie genetyki, której u nas nie dostaniesz, mówiąc u nas mam na myśli Europę, misja niełatwa, coś dla prawdziwych pasjonatów.

Jednak dobrym prezentem będzie też książka dotycząca uprawy bądź też innych tematów związanych z gandzią.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać