Ciekawostki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Mike Tyson będzie uprawiał konopie indyjskie!

Były bokserski mistrz świata, wkrótce planuje otworzyć nowy biznes. Nie będą to występy w znanych telewizyjnych show, ani promowanie znanych napojów w reklamach telewizyjnych. Nos Tysona wyczuł pewne i „aromatyczne” źródło dochodu.

Wszyscy dobrze pamiętamy walkę Mike Tyson’a z naszym rodakiem Andrzejem Gołotą, która odbyła się w 2000 roku. Walka została uznana przez komisję bokserską za nieodbytą ponieważ Mike był wtedy pod wpływem marihuany.

w 2018 rok Mike wchodzi z szerokim uśmiechem, w prężnie rozwijający się w wielu krajach, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych – rynek konopny.

Mike stawia na uprawę marihuany, którą cechowała będzie wysoka jakość. Plantacja mieścić się ma na 40-akrową działkę, którą wykupił 100km od Parku Narodowego Doliny Śmierci, a dokładniej – California City.

Legalizacja marihuany w celach rekreacyjnych, która nastąpiła wraz z 2018 rokiem, otworzyła Mike’owi oczy na możliwe szybki zastrzyk gotówkowy. Po za marihuaną rekreacyjną, Mike planuje wiele sił i skupienia włożyć w rozwój odmian medycznych, które również zagoszczą na jego farmie.

Na wykupionym terenie wcześniej nie uprawiano nic, więc jego wybór nie był przypadkiem – ma to dać lepsze efekty w uprawie, ponieważ gleba ta nie jest jałowa, a bogata w niezbędne mikro i makroelementy, posiada również przyjazne dla konopi pH.

W Stanach Zjednoczonych marihuana jest już tak popularna, że jej używanie i wszechobecność nie wzbudza żadnego zdziwienia nawet na twarzach jej przeciwników. Kalifornia liczy na jeszcze większe zyski, które przynieść ma legalizacja marihuany rekreacyjnej. Po za nią, do pełnej legalizacji marihuany doszło także w Waszyngtonie, Oregonie, Massachusetts, Kolorado, Nevadzie, Alasce oraz Maine.

Były mistrz świata wie, że przemysł związany z marihuaną może być dochodowy. W Stanach Zjednoczonych ta używka jest coraz szerzej akceptowana. Do pełnej legalizacji konopi indyjskich doszło w ośmiu stanach – w Waszyngtonie, Oregonie, Maine, Massachusetts, Nevadzie, Kolorado, Alasce i właśnie w Kalifornii.

 

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać