Świat Zielonego Kina i Muzyki ZIELONE NEWSY

„Rodzina w oparach” – Premiera drugiego sezonu!

Jakiś czas temu przedstawialiśmy Wam kilka pozycji filmowych związanych z tematem Zielonego Świata, które idealnie nadają się na długie, jesienne wieczory w towarzystwie dymka.

Jedną z pozycji, którą dla Was przygotowaliśmy, była krótkometrażowa, seryjna, komediowa produkcja, która skradła serca stonerów na całym świecie – „Rodzina w oparach!”

Po pierwszym sezonie amerykańskiego sitcomu (rodzaj serialu komediowego, w którym dominuje tzw. humor sytuacyjny)„Disjoined”, zdobył ogromną rzeszę fanów, którzy leniwie i z uśmiechem na twarzach, wspólnie przeżywali perypetie bohaterów – pracowników punktu medycznego, oferującego leczniczą marihuanę.

„Ruth Whitefeather Feldman prowadzi aptekę z medyczną marihuaną i zachęca swoich lojalnych pacjentów, by wyluzowali i cieszyli się odlotowym życiem.”

„Rodzina w oparach” – Premiera drugiego sezonu!

Nareszcie! Światło dzienne ujrzał drugi sezon zielonej serii, to super informacja dla fanów serialu. Netflix opublikował dziesięć, trzydzieści minutowych odcinków, w których zamyka się drugi sezon.

Wszystkich fanów seriali zachęcamy do odpalenia… Odtwarzacza na platformie Netflix, by razem z nami kontynuować śledzenie losów całej gromadki, zwłaszcza uwielbianej przez widzów, wiecznie upalonej pary – Dank i Dabby, stali klienci medycznego punktu, którzy w serialu prowadzą swój Video Blog. Para ta, stała się jednym z głównych powodów oglądalności serialu.

(Dank i Dabby)

Już wkrótce przedstawimy kolejne, trzy ciekawe propozycje na długie, zimowe wieczory w zadymionym klimacie!

 

 

 

 

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać