Świat Zielonych Wydarzeń i Eventów ZIELONE NEWSY

WeedFest 2022 – relacja z najlepszego konopnego wydarzenia w Polsce

weedfest

Za oknami lato, a my wrócimy jeszcze na chwile do końcówki maja kiedy to odbył sie WeedFest 2022 – najlepsze i największe wydarzenie konopne w naszym kraju. 28 i 29 maja w Warszawie, na trzech piętrach Domu Towarowego Braci Jabłkowskich można było m.in. zapoznać się z ofertą blisko siedemdziesięciu firm z szeroko rozumianej branży konopnej, wysłuchać licznych paneli i prelekcji prowadzonych przez konopnych ekspertów w swoich dziedzinach, wziąć udział w szkoleniach growerskich czy zwiedzić legendarny już kontener uprawowy Juicy Fields, a po wszystkim zrelaksować się na WeedFestowej plaży lub strefie gastro. Tak było. Oto więcej informacji.

WeedFest 2022 – relacja z najlepszego konopnego wydarzenia w Polsce

W tym roku WeedFest po raz trzeci zawitał do Warszawy. W ostatni weekend maja odbyła sie kolejna edycja tego wydarzenia, które na chwilę obecną – jest najlepiej zorganizowanym i największym konopnym eventem w naszym kraju.

weedfest 2022

Wszystko miało miejsce w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w ścisłym centrum Warszawy. Na trzech poziomach (parter + dwa piętra) swoje produkty oraz usługi prezentowało dziesiątki firm z Polski i całego świata. Można było zapoznać się z nowościami prezentowanymi przez firmy rodzime jak i te zagraniczne. Spektrum produktów oferowanych przez wystawiające sie firmy było ogromne. Można było znaleźć wszelkie produkty konopne takie jak susze, olejki, ekstrakty oraz inne formy przyjmowania kannabinoidów, były także stoiska klinik zajmujących sie terapiami konopnymi, stoiska ze sprzętem do konsumpcji ziela, nasiona oraz różnego rodzaju sprzęt uprawowy, konopne kulinaria i przepisy i cała masa innych konopnych atrakcji. Przed wejściem na targi można było zajrzeć do mobilnego kontenera uprawowego od Juicy Fields, który na odwiedzających jak zwykle robił spore wrażenie. Na parterze rozstawiła się także firma Juicy Fields, na której stoisku można było się załapać na body painting.

weedfest

W tym roku, na pierwszym piętrze umiejscowiono sztuczną plażę z leżakami w ramach strefy relaksu – Chill Zone. Przy plaży można było też skorzystać z atrakcji zapewnianych przez OCB, DYM.PL, czy Mascotte. Na tym samym poziomie znajdowała sie strefa gastro gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie oraz napić sie pysznego piwka Tichauer czy mistrzowskiej lemoniady.

weedfest

Tak jak i w latach poprzednich i tym razem nie mogło zabraknąć wyborów Miss oraz Mistera WeedFest 2022

Tegoroczną Miss została Julia Zielińska, natomiast tytuł Mistera powędrował do Piotra Materny. Gratulujemy.

miss weedfest

WeedFest 2022 – Strefa Edukacyjna & Growers Zone

Podczas wydarzenia nie mogło oczywiście zabraknąć części edukacyjnej, która została ulokowana na drugim piętrze. Oprócz licznych paneli oraz prelekcji prowadzonych przez konopnych ekspertów z całego świata, zorganizowana została także strefa szkoleń growerskich – Growers Zone.

weedfest
Piotr „Liroy” Marzec, Maciej Pawłowski, Maciej Sagal – panel „Konopie, prawo i biznes”

Szkolenia z uprawy konopi miałem przyjemność prowadzić osobiście i przyznam, iż byłem bardzo pozytywnie zaskoczony ogromem zainteresowania tematem growingu, momentami warsztaty uprawowe cieszyły sie większą popularnością niż główne panele prowadzone na dużej scenie. W przyszłym roku strefa growerska zostanie powiększona i rozbudowana o nowe elementy. Z tego miejsca pragnę też podziękować firmie HEMP.PL za sprzętowe wsparcie strefy growerskiej i świetne dwa dni, dzięki!

weedfest

Tegoroczna edycja Weed Fest to kolejny sukces wydarzenia. Tysiące zadowolonych uczestników wydarzenia oraz ogrom firm pokazujących swoje zadowolenie z organizacji wydarzenia m.in. na swoich relacja w social mediach pokazują, że jest i będzie to wydarzenie na najwyższym poziomie. Do zobaczenia na WeedFest 2023!

Krótka relację video znajdziesz T U T A J.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać