Świat Zielonego Kina i Muzyki ZIELONE NEWSY

A co by tu obejrzeć? – 3 Zielone propozycje od Netflixa na jesienne wieczory.

Zielone propozycje od Netflixa

Tak, to już jesień. Za oknem coraz chłodniej, a zmrok zapada co raz szybciej. Starając uchronić swój nosek przed zmarznięciem, popalamy to i owo, leniwie spędzając czas, pod kocykiem, w domowym zaciszu, rozmyślając przy tym… „A co by tu obejrzeć?”

Prezentujemy Wam 3 propozycje, poświęcone tematyce Zielonego Świata, o których mogłeś nie słyszeć. Wszystkie propozycje, w całości do obejrzenia na platformie Netflix.

1. Disjointed (Rodzina w oparach)

Gatunek:  Serial komediowy

Produkcja: USA

Zarys fabuły: Ruth Whitefeather Feldman prowadzi aptekę z medyczną marihuaną i zachęca swoich lojalnych pacjentów, by wyluzowali i cieszyli się odlotowym życiem.

2. Cannabis

Gatunek: Dramat, kryminał, gangsterski

Produkcja: USA, UK,

Zarys fabuły: Gdy wielki ładunek marihuany pada łupem złodziei, konsekwencje dotykają wszystkich zamieszanych w przemyt narkotyków z Maroka do Europy: zarówno grube ryby, jak i płotki.

 3. Green is Gold

Gatunek: Dramat, Kryminał, Kino niezależne

Produkcja: USA

Zarys fabuły: Kiedy ojciec 13-latka ląduje za kratkami, chłopak trafia do Karoliny Północnej pod opiekę swojego dawno niewidzianego brata, który trudni się uprawą marihuany.

Mamy nadzieję, że chociaż trochę pomogliśmy Wam w pozbyciu się jesiennej chandry. Niebawem zaprezentujemy kolejne propozycje filmów i seriali opisujących losy Zielonego Świata. Obiecujemy, że będą idealne na zbliżającą się wielkimi krokami… Zimę!

Zarysy fabuł zaczerpnięto z: upflix.pl

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać