Świat Medycznej Marihuany ZIELONE NEWSY

Spectrum Cannabis: Medyczna marihuana dopiero za kilka dni

Spectrum Cannabis

Kilka dni temu informowaliśmy, ze z dniem dzisiejszym do aptek trafi medyczna marihuana. Niestety chwilę przed południem, otrzymaliśmy informacje od firmy Spectrum Cannabis Polska, że na susz przyjdzie poczekać jeszcze kilka dni.

Gdy pisaliśmy o tym w zeszłym tygodniu, byliśmy przekonani, że to właśnie dzisiaj będzie tym pamiętnym dniem sprzedaży pierwszego opakowania legalnej medycznej marihuany w Polsce. I wszystko na to wskazywało. Firma Spectrum Cannabis Polska z którą się kontaktowaliśmy, nie zaprzeczyła i podała nam rodzaj suszu, który będzie dostępny w aptekach, a będzie to ich Red No.2 o stężeniu 19% THC oraz <1% CBD.

Dzisiaj otrzymaliśmy od firmy Spectrum maila z informacją, że susz dopiero za kilka dni trafi do hurtowni i stamtąd do aptek.

Jednak kanapowe, na chwile obecną, stowarzyszenie Wolne Konopie postanowiło napisać, że to clickbait’owy fake news oraz, że nasz portal to Fakt wśród mediów konopnych, co oczywiście nie przeszkadza stowarzyszeniu, gdy kopiują nasze artykuły i umieszczają je na łamach swojego serwisu, zresztą nie tylko nasze. No ale jak po za kłamaniem nie robi się nic dla sprawy, to czego się spodziewać.

O tym kiedy medyczna marihuana faktycznie trafi do aptek, poinformujemy natychmiast gdy uzyskamy na ten temat nowe, potwierdzone informację.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać