Świat Zielonych Wydarzeń i Eventów ZIELONE NEWSY

Targi konopne WeedFest 2022 już 28 i 29 maja

Targi konopne WeedFest

Targi konopne WeedFest po raz kolejny zagoszczą w Warszawie. W tym roku będzie to ostatni weekend maja – 28 i 29.V. Będzie to już 3. edycja tej goszczącej w samym centrum naszej stolicy imprezy konopnej. Dom Towarowy Braci Jabłkowskich już na stałe zapisał się na mapie konopnej społeczności jako miejsce, w którym gości najlepszy event konopny w Polsce. Trzecia edycja WeedFest to potrójna moc konopnych atrakcji rozmieszczonych w tym roku na trzech piętrach eleganckich wnętrz. Oto więcej informacji.

Targi Konopne WeedFest 2022

W tym roku odbędą na trzech piętrach i z jeszcze większą ilością atrakcji. Po świetnie przeprowadzonych dwóch poprzednich edycjach targów konopnych. WeedFest Warsaw znowu powraca i to z potrójną siłą.

Organizatorzy przewidzieli dla odwiedzających, aż trzy poziomy konopnych atrakcji. Będziemy mogli zobaczyć dużo więcej produktów z konopi włóknistych. Olejki i susze dla miłośników CBD i CBG, różne rodzaje konopnych kosmetyków czy ubrań, które ostatnimi czasy zyskują bardzo na popularności ze względu na swój ekologiczny charakter. Ale to oczywiście nie wszystko.

Dla naszych czworonożnych pupili wystawcy przygotowali specjalną ofertę olejków przeznaczonych szczególnie dla naszych kochanych czworonogów.

Na WeedFest ’22 znajdziecie trzy strefy. Na parterze „MainZone” czyli serce targów z wieloma wyrobami konopnymi, z różnych branż w tym kosmetyki, olejki, susze, a nawet świece zapachowe. Na pierwszym piętrze znajdziecie m.in. ChilloutZone gdzie oprócz wielu wystawców będziecie mogli odpocząć na specjalnie przygotowanej plaży dla uczestników imprezy. Na kolejnym piętrze znajdzie się serce edukacyjnej części wydarzenia, czyli scena gdzie odbędą się liczne prelekcje oraz panele dyskusyjne. Strefa edukacyjna WeedFest ’22 zostanie połączona ze strefą szkoleniową dla growerów, a także PressZone przygotowanym specjalnie dla mediów w celu spokojnego m.in. umożliwienia przeprowadzenia wywiadów z zaproszonymi gośćmi i prelegentami.

Oczywiście na miejscu nie zabraknie również strefy gastronomicznej ulokowanej przy plaży. Także szykujcie się na drinki i jedzonko na WeedFestowej plaży już w ostatni weekend maja!

Poprzednie dwie edycje WeedFest Warsaw były świetną okazją na promocje swoich konopnych wyrobów zarówno przez polskie jak i zagraniczne marki. W latach poprzednich mogliśmy na WeedFest znaleźć między innymi konopne wyroby z czekolady, konopne cukierki, a nawet tajskie lody z CBD, które wywołały spore zainteresowanie ze strony odwiedzających. I były świetne. W tym roku na pewno nie zabraknie podobnych słodkości.

Podczas poprzedniej edycji WeedFest wybrana została po raz pierwszy w Polsce na tego typu imprezie Miss oraz Vice Miss targów. W tym roku organizatorzy przewidują ponownie wybrać zwyciężczynie płci pięknej, ale także idą o krok dalej i przewidzieli również konkurs na Mistera WeedFest ’22. Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu oraz warunki uczestnictwa na Miss i Mistera WeedFest Warsaw Festiwal znajdzie T U T A J.

Na tym jednak atrakcje się nie kończą. Organizatorzy konopnej imprezy ponownie jako pierwsi w Polsce przeprowadzą konkurs, ale tym razem dla producentów suszu konopnego pod tytułem The Hemp Cup by WeedFest. Pierwszy raz w Polsce zostanie przyznana nagroda na najlepszy susz konopny. Jury w składzie, którego zasiądą eksperci w swojej dziedzinie oceniać będą różne decydujące o jakości cechy zgłoszonych do konkursu suszy. W ramach The Hemp Cup została również przez organizatora przewidziana „nagroda publiczności”. W tym przypadku jurorem może zostać każdy kto ukończył 18 rok życia. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie organizatora i wyrazisz chęć wzięcia udziału w testach, a później swoje odczucia i ocenę przekażesz na specjalnym formularzu organizatorom konkursu. Liczba pakietów dla publiczności jest mocno ograniczona, więc lepiej nie czekać do ostatniej chwili tylko rejestrować się już dziś na stronie www.weedfest.pl/pl/the-hempcup Udział mogą wziąć jedynie osoby pełnoletnie.

Oczywiście konkursy dla uczestników i producentów to nie wszystko, organizatorzy nie mogli również zapomnieć o edukacji podczas tego typu wydarzeń. W tym roku na WeedFest Warsaw będziemy mogli wysłuchać bardzo ciekawych prelekcji związanych z wykorzystaniem konopi w przemyśle, medycynie czy szkoleń dla osób zajmujących lub chcących zając się uprawą konopi. Na wydarzenie zostali zaproszeni reprezentanci służb mundurowych, jak również politycy.

Zatem, tak jak i my, rezerwujcie w swoich kalendarzach 28 i 29 maja na najlepszą imprezę konopną w Polsce!

Bilety i więcej info znajdziecie T U T A J.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać