Świat Zielonego Kina i Muzyki ZIELONE NEWSY

Po 17 latach Ruszają zdjęcia do How High 2

how high 2, method man, redman

Po 17 latach Ruszają zdjęcia do How High 2. Fani Method Mana i Redmana już rozsiadają się wygodnie na kanapie wraz ze zgromadzonym wcześniej, niezbędnym do seansu asortymentem.

Po 17 latach od premiery pierwszej części przygód stonerówz How High nareszcie przyszła pora na długo wyczekiwaną przez fanów Zielonego Świata, drugą część przygód Silasa (Method Man) i Jamala (Redman) w stale towarzyszących im oparach dymu. Zdjęcia ruszą w drugiej połowie tego lata.

Produkcja i reżyseria

Produkcja ponownie wyjdzie spod skrzydła MTV.  Za scenariusz How High 2 odpowiedzialni są Artie Johann i Shawn Ries – twórcy animowanego serialu „Family Guy”, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, dodatkowo fani mogą czuć się zapewnieni, że twórcy dołożą wszelkich starań aby druga część How High była naprawdę zabawna i zaskakująca.

How High 2 nie będzie kontynuacją pierwszej części perypetii. Jak zdradzają reżyserzy – tym razem bohaterowie powracają do Atlanty jako przedsiębiorcy – biznesmani w poszukiwaniu zagonionego zioła. Podczas podróży trafiają na odkrycie ogromnej rządowej konspiracji.

Niestety, jak już wspominaliśmy najbardziej zagorzali widzowie będą musieli wygodnie rozsiąść się na swoich kanapach, ponieważ produkcja nie będzie miała swojej premiery w kinach i póki co nie są nam znane tego powody. O dokładnej dacie premiery postaramy się Was informować na bieżąco.

 

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać