Świat Ogrodników ZIELONE NEWSY

Autokwitnące nowości od Pan Pestka Crew

Kolejny sezon outdoor tuż tuż, dlatego tradycyjnie czas na autokwitnące nowości od Pan Pestka Crew, które doskonale sprawdzą się w europejskim klimacie. Jak zawsze niezawodna ekipa PPC ma dla was w tym roku kalifornijskie geny w wersji autokwitnącej, aby każdy rolnik uprawiający pod europejskim słońcem, mógł zakosztować tych amerykańskich smakołyków. Oto więcej informacji. 

Autokwitnące nowości od Pan Pestka Crew

Gorilla Zkittlez Auto

nowości od Pan Pestka Crew

Pierwszą nowością od Pan Pestka Crew jest Gorilla Zkittlez w wersji autokwitnącej. O jednym z jej rodziców, czyli odmianie Zkittlez od Pan Pestka Crew pisaliśmy T U T AJ. Natomiast druga część puli genów to Gorilla Glue – odmiana mocna i oblana niesamowitą ilością żywicy. Jej kwiaty kleją palce po dotknięciu, wynika to z dużej produkcji lepkiej jak klej żywicy i stąd nazwa Gorilla Glue. Na chwilę obecną jedna z najbardziej znanych odmian na świecie. Połączenie Goryla ze Zkittlez wyszło ekipie Pana Pestki bardzo zacnie. A wprowadzenie przez PPC odmiany w wersji autokwitnącej daje możliwość sprawdzenia jej pod europejskim słońcem. Nasiona Gorilla Zkittlez Auto znajdziesz T U TA J.

Auto Do-Si-Dos

nowości od Pan Pestka Crew

Na drugi ogień leci kolejna znana odmiana z Kalifornii dopasowana pod europejskie warunki – Auto Do Si Dos. Odmiana Do-Si-Dos to połączenie legendarnego już fenotypu Girl Scout Cookies z Face Off OG. Jest to hybryda z lekką dominacją genów Indica i dość obfitej produkcji żywicy. Produkuje przeważnie bardzo zbite kwiaty o słodkim aromacie przeplatanym z nutami ziemistymi. Medycznie sprawdza się m.in. przeciwbólowo i nasennie.

Auto Runtz

nowości od Pan Pestka Crew

Trzecia polecana odmiana w wersji autokwitnącej to Runtz. Jest to hybryda, która błyskawicznie podbiła rynek w USA w ostatnich latach. Nic dziwnego, jej rodzice to Gelato oraz Zkittlez czyli dwie topowe odmiany. Niesamowity słodko-owocowy aromat i smak, moc, bardzo duża ilość żywicy oraz podnoszące na duchu rewelacyjne działanie – to wszystko sprawiło, że Runtz okrzyknięto odmianą roku 2020! Odmiana o bardzo dużej ilości żywicy, a co zatem idzie ogromnej ilości terpenów, która na długo zostaje w pamięci. Więcej info o Auto Runtz znajdziesz T U T A J.

 

Tekst ma charakter informacyjno-edukacyjny i przeznaczony jest dla polskojęzycznych obywateli Europy. Przypominamy, że uprawa konopi innych niż włókniste na terenie Polski jest zabroniona i do niej nie zachęcamy.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać