Kryminalne Zagadki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Cieszyn: palili jointy z medyczną marihuaną” pod zakazem palenia

Podczas obserwacji monitoringu dworca przesiadkowego zauważyli dwóch mężczyzn, którzy palili papierosy w niedozwolonym miejscu. W trakcie interwencji strażników okazało się, że palili jointy pod zakazem palenia.

Palili jointy pod zakazem palenia

Akcja miała miejsce w ubiegłą Sobotę – podczas obserwacji monitoringu przez strażników miejskich, na dworcu przesiadkowym jedna z kamer zarejestrowała dwóch mężczyzn, którzy puszczali dymka w miejscu objętym zakazem palenia.

27 lipca strażnik, pełniący służbę na posterunku stałym dworca przesiadkowego, podczas obserwacji monitoringu, zauważył dwóch mężczyzn, którzy palili wyroby tytoniowe w rejonie peronu dworca — w miejscu objętym zakazem palenia. Strażnik, udając się na miejsce w celu przeprowadzenia kontroli, poczuł dziwną woń, która wskazywałaby na to, że mężczyźni mogli palić substancje niedozwolone. Mężczyźni przekazali strażnikowi, że „palili medyczną marihuanę”. Mężczyźni zostali wylegitymowani, a dyżurny Komendy Straży Miejskiej wezwał na miejsce patrol interwencyjny – relacjonują przedstawiciele cieszyńskiej Straży Miejskiej.

Podczas przeszukania bagaży przez strażników ujawniony został woreczek z suszem roślinnym. Na miejsce została wezwana policja, co poskutkowało zatrzymaniem jednego z mężczyzn.

Niestety grozić mu będzie większa kara, niż mandat za palenie w miejscu zabronionym.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać