Ciekawostki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Sędzia Anna Maria Wesołowska bredzi o marihuanie [VIDEO]

Sędzia Anna Maria Wesołowska

Sędzia Anna Maria Wesołowska to paradokumentalny serial nadawany niegdyś w TVN, a obecnie w TTV. Zna go pewnie większość z naszych czytelników, nawet jeżeli go nie ogląda. Główna bohaterka czyli sędzia Wesołowska, która faktycznie jest sędzią z zawodu, wypowiedziała się kilka dni temu na temat marihuany. Niestety wypowiedź pani sędzi to stek bzdur i prohibicyjne brednie.

Sędzia Anna Maria Wesołowska o marihuanie

W minutowym video udostępnionym kilka dnie temu na fp TTV, sędzia Anna Maria Wesołowska stwierdza krótko: marihuana to najgorszy narkotyk ze wszystkich! Słyszymy dawno już obaloną i zapomnianą “teorię bramy” mówiącą, że marihuana jest wstępem do ciężkich narkotyków. Pani sędzia bredzi też coś o dzieciach, które jak konstytucji bronią marihuany, dzieciach, które mówią, że to przecież lek.

Słyszymy też, że “młodzież sięga po marihuanę żeby zapomnieć i się odstresować” jednak “to zawsze jest placebo”.

Nie do końca rozumiem o co chodzi z dziećmi, ale zakładam, że wspomnienie o dzieciach miało podnieść dramatyzm i grozę gdy mówi się o tej śmiercionośnej używce. Tylko, że to przez obecny system prawny dzieci nie mają najmniejszego problemu z nabyciem jakiegokolwiek nielegalnego narkotyku.

Posłuchajmy pani sędzi:

Nie do końca rozumiemy jaki przekaz ma płynąć z tego filmu poza tym, że pani sędzia Wesołowska ma placebo zamiast rzetelnej wiedzy. Sędzia mówiąc takie rzeczy się ośmiesza, całe szczęście, że akurat ta pani jest już w stanie spoczynku, jednak pokazuje to patologie myślenia wśród zapewne wielu polskich sędziów.

Co do stwierdzenia, że marihuana jest najgorszym narkotykiem gdyż jest brama do innych używek – badania pokazują, że jest to raczej używka wyjściowa, pomagająca wyjść z nałogów związanych z poważnymi narkotykami. A póki co za najgorszy narkotyk uznany jest ALKOHOL, marihuana jest daleko w tyle.

sędzia anna maria wesołowska

Pani sędzi Wesołowskiej polecamy się doedukować, albo przynajmniej nie zabierać głosu w sprawach o których nie ma zielonego pojęcia.

Ta wypowiedź pani sędzi Anny Mari Wesołowskiej jednak doskonale się wpisuje w jej program TV, który też nie ma nic wspólnego z rzeczywistością i prawdziwymi rozprawami sądowymi.

7 komentarzy
 1. Michał 8 miesięcy ago
  Reply

  Co za tępa idiotka.

  • Dominik 8 miesięcy ago
   Reply

   Dał bym ją do sądu za szerzenie głupoty w internecie 60% które nie paliło a się wypowiada z ilością wiedzy równą 0 właśnie mamy tego przykład

 2. Zbigniew 8 miesięcy ago
  Reply

  Przypominam, że w tym roku p.Wesołowska przeszła operację mózgu 🙂

 3. Kamila Dragan 8 miesięcy ago
  Reply

  Ta Pani to chyba autorytet…haha 😉
  Marihuana narkotykiem bramowym…???? Marihuana nie jest żadnym narkotykiem…to, że ktoś kiedyś zakwalifikował ją jako narkotyk zrobił największy błąd. Młodzież sięgając po marihuanę myśląc, że jest narkotykiem i widząc, że nic złego się nie dzieje sięga po coś dużo gorszego!!! Dopóki będzie taka świadomość ludzi , będą sięgać po coś dużo gorszego myśląc, że jak po marihuanie nic im się nie stanie…MARIHUANA to NIE narkotyk !!!

 4. Adam 8 miesięcy ago
  Reply

  Ale czego się spodziewać w kraju w którym Premier Pis [kaczyński] Pytał się reporterkę “-a to konopie indyjskie są robione z marihuany ?”

  • Teone 8 miesięcy ago
   Reply

   Prezes pytał, “czy marihuana jest z konopi?” 🙂

   • Mateusz 8 miesięcy ago
    Reply

    To piwo jest narkotykiem bramowym, każdy heroinista na pewno wypił choć raz piwo, zanim sięgnął po heroine.
    Idąc tym tokiem myślenia, mleko matki to narkotyk bramowy….

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać