Świat Ogrodników ZIELONE NEWSY

California Orange Skunk, czyli kalifornijskie mandarynki od Pan Pestka Crew

california orange skunk

California Orange Skunk to wyśmienita hybryda z dominacją sativy 70/30. Odmiana ta, znana także pod nazwami Orange Skunk lub The Original Californian Orange Skunk, powstała ze skrzyżowania California Orange oraz Skunk#1. Ze względu na swój genialny mandarynkowy posmak i aromat występuje także pod nazwą Tangie, jest to skrót od Tangerine, co oznacza właśnie mandarynkę.

California Orange Skunk, czyli kalifornijskie mandarynki od Pan Pestka Crew – działanie

Jest to odmiana dobra zarówno na dzień jak i na noc, jej efekty to poprawa nastroju oraz efekt mocno umysłowy, pobudzający kreatywność i napędzający do działania. Po jakimś czasie działanie przechodzi w rozluźnienie całego ciała, nie jest ono jednak rozleniwiające jak w przypadku odmian typu indica.

California Orange Skunk od Pan Pestka Crew ma niesamowity aromat i posmak mandarynek, niektórzy określają ich smak jako mandarynki z połączeniem słońca, Kalifornijskiego słońca.

Zastosowanie medyczne

Orange Skunk z pewnością potrafi poprawić nastrój, pacjenci raportują, że jest to odmiana dobra na przewlekły stres lub lęk, stany zapalne oraz przewlekły ból. Pamiętać jednak należy, iż konopie działają różnie na różne osoby i nie w każdym z przypadków efekty będą takie same. Pacjentom mającym niewielkie doświadczenie z konopiami indyjskimi zalecana jest ostrożność w dawkowaniu gdyż jest to odmiana stosunkowo mocna.

Uprawa

Cali Orange Skunk jest odmianą, która nie wymaga dużo od ogrodnika, rośnie niewielka i rzadko przekracza 1m. wysokości, kwiaty sią stosunkowo duże, a ilość produkowanej żywicy znacznie ponad przeciętną. Kwitnienie trwa 70-75 dni. W trakcie uprawy należy pamiętać o filtrach ze względu na bardzo intensywny aromat odmiany.

Nasiona tej zacnej genetyki znajdziecie T U T A J.

Omawiana genetyka posłużyła do stworzenia odmiany konopi dla jednego z najlepszych polskich raperów – Ero JWP. Ze skrzyżowana California Orange Skunk z Chocolope powstała odmiana SERUM TangiEro, więcej na ten temat przeczytasz T U T A J.

Tekst ma charakter informacyjno-edukacyjny i przeznaczony jest dla polskojęzycznych obywateli Europy. Przypominamy, że uprawa konopi innych niż włókniste na terenie Polski jest zabroniona i do niej nie zachęcamy.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać