Świat Ogrodników Świat Palaczy ZIELONE NEWSY

Serum a.k.a. TangiEro – znamy specyfikację i datę premiery nasion sygnowanych przez Ero JWP

Serum a.k.a. TangiEro – tak nazwana została odmiana konopi indyjskich sygnowana przez Ero JWP, jednego z czołowych polskich raperów. Pierwsza zapowiedź nasion od Erosa, które powstały przy współpracy z Pan Pestka Crew oraz Teone420, pojawiła się na tegoroczne 4/20. Dziś poznaliśmy zaplanowaną datę premiery pestek, która będzie miała miejsce podczas targów konopnych „Weed Fest” odbywających się 12. – 13. czerwca, czyli już wkrótce. Poznaliśmy też pełną specyfikację szczepu powstałego z połączenia California Orange Skunk z Chocolope oraz zobaczyliśmy jej pierwsze foto, dajcie znać jak się Wam podoba.

Serum a.k.a. TangiEro – znamy specyfikację i datę premiery nasion sygnowanych przez Ero JWP

W tym roku przy okazji 4/20, Ero JWP puścił w świat info o nasionach konopi indyjskich sygnowanych jego ksywką. Serum a.k.a. TangiEro – tak nazwany został szczep otrzymany z połączenia California Orange Skunk z Chocolope. Informowaliśmy o tym T U T A J

Otrzymane z połączenia tak zacnych genów Serum TangiEro to mocna i energetyczna odmiana z dominacją genów sativa. TangiEro pobudza do działania i jest świetną odmianą na dzień. Medycznie dobrze sprawdzi się na poprawę apetytu oraz przeciwbólowo.

Jest to krzyżówka o niesamowitym aromacie i posmaku mandarynek, od których po części pochodzi nazwa TangiEro gdyż mandarynka w języku angielskim to „tangerine”. Po za dominującą mandarynką, wyczuwalne są inne cytrusowe nuty oraz nuty czekoladowe, całość daje wyśmienity efekt.

Rośliny TangiEro są bardzo jednolite, ich struktura jest bardzo zbliżona do struktury roślin z rodziny skunk. Nietrenowane rośliny rosną do 150-180 cm, trenowane dobrze się krzewią i są nieco niższe osiągając ok. 130-150 cm, dają bardzo przyzwoity plon świetnej jakości.

tangiero
Serum a.k.a. TangiEro

Specyfikacja odmiany:

Genetyka: California Orange Skunk x Chocolope (fem)
Genotyp: Dominująca sativa
Czas kwitnienia: ok. 65 dni
Plon: 600g/m
Wysokość: 130cm – 170cm
Przeznaczenie: Indoor
Aromat: Mandarynki, nuty owocowe/cytrusowe, nuty czekoladowe
Działanie: energetyczne, pobudzające kreatywność
THC: 21% – 25%
Produkt kolekcjonerski
Od strony konopnej w projekcie udział wzięła ekipa Pan Pestka Crew oraz Teone420. 
Premiera Serum a.k.a. TangiEro będzie miała miejsce podczas targów konopnych WEED FEST, które odbędą się już 12. i 13. czerwca w Warszawie i których WeedNews.pl jest partnerem medialnym.
Premierę poprowadzi sam Eros, odbędzie się ona podczas pierwszego dnia targów(sobota, 12.06), o godzinie 15.00 na centralnej scenie wydarzenia. Na Weed Fest będzie można również nabyć pierwsze pestki w promocyjnej cenie.
Tekst ma charakter informacyjno-edukacyjny i przeznaczony jest dla polskojęzycznych obywateli Europy. Przypominamy, że uprawa konopi innych niż włókniste na terenie Polski jest zabroniona i do niej nie zachęcamy.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać