Kryminalne Zagadki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Kluczbork: chciał kupić marihuanę, trafił na kryminalnych

33-latek chciał kupić marihuanę, ale trafił na nieodpowiednie osoby. O towar zapytał policjantów z wydziału do walki z przestępczością narkotykową, którzy prowadzi obserwacje operacyjne na jednym z osiedli.

Do niecodziennej sytuacji doszło w ubiegły wtorek, kiedy to na jednym z osiedli w Kluczborku funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej prowadzili operacyjne obserwacje, ponieważ według ich ustaleń może odbywać się tam handel narkotykami.

Chciał kupić marihuanę, trafił na kryminalnych

W pewnym momencie, w późnych godzinach wieczornych, do funkcjonariuszy pełniących służbę po cywilu podszedł mężczyzna, który wprost zapytał czy nie mają do sprzedania marihuany. Policjanci zaprosili „kolegę” do samochodu, gdzie zamiast trawki okazali mu swoje służbowe odznaki.

Dodatkowo mężczyzna został również przeszukany, co pozwoliło na ujawnienie przy nim woreczka z zawartością białego proszku. Po sprawdzeniu narkotesterem okazało się, że jest to amfetamina. 33-latek został zatrzymany, przedstawiono mu zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać