Kryminalne Zagadki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Wrocław: 15 latek dilował trawką wśród rówieśników

Policjanci z Wrocławia zatrzymali nastolatka podejrzanego o dystrybucję środków odurzających. Według ich ustaleń 15 latek dilował trawką wśród rówieśników.

Funkcjonariusze z wydziału zajmującego się na co dzień sprawami nieletnich uzyskali informacje od dyrektora Krzyckiej szkoły, że jeden z uczniów spożywa alkohol na terenie szkoły. Jak się później okazało, po za alkoholem, nastolatek lubił również przypalić trawki. Policjanci ustalili, że może być również zamieszany w handel marihuaną.

Dzięki zebranym przez policję materiałom, udowodnili mu sprzedaż 25 porcji marihuany oraz udzielanie i namawianie do jej spożycia.

15-latek najczęściej umawiał się ze swoimi klientami za pomocą komunikatora internetowego, na terenie szkoły do której uczęszczał. Policjanci ustalili, że do takich transakcji na terenie szkolnego boiska doszło kilkukrotnie

– mówi sierż. Krzysztof Marcjan z wrocławskiej policji.

Policjanci z Krzyków podjęli decyzję o zatrzymaniu 15-latka, a po wszystkich czynnościach został przekazany prawnemu opiekunowi. O jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać