Świat Medycznej Marihuany ZIELONE NEWSY

Włochy: Aurora uzyskała wyłączność na dystrybucję medycznej marihuany

aurora

Kanadyjski producent medycznej marihuany, firma Aurora Cannabis Inc. uzyskała wyłączne prawo do dystrybucji medycznej marihuany na terenie Włoch – informuje magazyn Yahoo Finance, Aurora pokonała pięciu konkurentów, którzy również ubiegali się o licencję.

Aurora w Europie

AuroraCannabis Inc. od jakiegoś czasu umacnia swoją pozycję na rynku producentów medycznej marihuany sprzedawanej na rynku Europejskim. Niedawno kanadyjska firma została jednym z trzech zwycięzców przetargu na uprawę medycznej marihuany w Niemczech (przeznaczonej na rynek Niemiecki), Teraz Aurora została jedynym zwycięzcą w zakresie praw do dystrybucji we Włoszech.

W styczniu 2018 r. Aurora wygrała pierwszy przetarg we Włoszech i od tego czasu może zaopatrywać apteki w swoje produkty. Nowy dwuletni kontrakt zakłada, że firma sprzeda w tym okresie czterysta kilogramów marihuany, która za pośrednictwem Aurora Germany będzie sprowadzona do Włoch. AuroraGermany jest spółką całkowicie zależną grupy kanadyjskiej. Jednak konopny susz na rynek włoski wyprodukowany będzie w Kanadzie.

„Dobre samopoczucie pacjentów jest dla nas najwyższym priorytetem i zależy nam na zapewnieniu im dostępu do stałych dostaw wysokiej jakości marihuany medycznej. Chcemy rozszerzyć naszą działalnośćść we Włoszech i kontynuować współpracę międzynarodowymi regulatorami, aby zapewnić pacjentom na całym świecie dostęp do wysokiej jakości medycznej marihuany ”

-powiedział Axel Gille, dyrektor zarządzający AuroraDeutschland GmbH.

Co ciekawe, Włochy prowadzą też swoje państwowe uprawy konopi klasy medycznej, które prowadzi wojsko. Niestety, jak do tej pory udało się im wytworzyć sto kilogramów suszu(2017), który okazał się niskiej jakości. T

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać