Świat Zielonych Wydarzeń i Eventów ZIELONE NEWSY

WeedFest 2022 – Największe targi konopne w Polsce już za tydzień!

Największe targi konopne w Polsce

WeedFest 2022 już za tydzień! Będą to największe do tej pory targi konopne w Polsce, podczas których swoje produkty, usługi oraz marki przedstawi blisko siedemdziesiąt konopnych firm z całego świata. Ale to oczywiście nie wszystko, w trakcie WeedFest ’22 odbędą się m.in. szkolenia growerskie w ramach Grower’s Zone, wybory Miss i Mistera WeedFest ’22 czy The Hemp Cup – plebiscyt na najlepszy susz. Będzie strefa gastro oraz plaża w ramach strefy chill. Nie zabraknie także strefy edukacyjnej gdzie przez dwa dni będą odbywały się prelekcje oraz panele dyskusyjne konopnych ekspertów z całego świata! To i wiele więcej będzie na Was czekać w trakcie WeedFest 2022. Czy wszyscy są gotowi na najlepsze konopne wydarzenie roku?

WeedFest 2022 – największe targi konopne w Polsce już 28 i 29 maja

Będzie to już trzecia edycja targów WeedFest – największego wydarzenia konopnego w naszym kraju. Blisko siedemdziesięciu wystawców, dwa dni edukacyjnych paneli oraz prelekcji gości nie tylko z Polski, wybory Miss i Mistera wydarzenia, plebiscyt na najlepszy susz konopny – The Hemp Cup, strefa szkoleń growerskich Grower’s Zone, strefa gastro, plaża w strefie chiil oraz tysiące miłośników konopi i ich tysięcy zastosowań – to wszystko znajdziecie już za tydzień w samym centrum Warszawy podczas WeedFest 2022!

Głównymi partnerami wydarzenia są DYM.PL, OCB oraz ROOR.

Pojawi się też znany bywalcom europejskich wydarzeń konopnych, kontener uprawowy od JuicyFields. Oczywiście zapełniony kwitnącymi roślinami. JuicyFields, główny sponsor strefy edukacyjnej, to ciekawy projekt o globalnym zasięgu.

JuicyFields to firma, która przedstawi odwiedzającym WeedFest swoją platformę crowdgrowingową z medyczną marihuaną, która łączy ludzi z licencjonowanymi producentami i dystrybutorami z całego świata. Ten rewolucyjny system wykorzystuje siłę partnerstwa w uprawie komercyjnej, utrzymując korzyści ekonomiczne na poziomie społeczności, dzięki czemu łańcuch wymiany pieniędzmi i wypłatami nie traci na swej wartości. Pozwala to producentom na rozszerzenie działalności, aby produkt końcowy był tańszy, lepszej jakości i bardziej odpowiadał zapotrzebowaniom rynku. Dzięki temu nowi e-hodowcy mogą wejść na rynek z mniejszym ryzykiem, usuwając zwykłe bariery wejścia dla licencji, koszty wiedzy fachowej, badań naukowych, uprawy i dystrybucji.

Jak to działa?

ZAREJESTRUJ SIĘ NA JUICYFIELDS.IO
Utwórz darmowe konto, aby uzyskać dostęp do platformy.

WYBIERZ SWOJE UPRAWY
Wybierz kategorię i ilość roślin, które chcesz kupić.

ZREALIZUJ PŁATNOŚĆ
Wybierz metodę płatności, która najbardziej Ci odpowiada: przelew bankowy lub kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Ethereum lub Tether.

ROZWIJAJ SIĘ ONLINE
Nasi eksperci będą hodować rośliny dla Ciebie. Będziesz mógł śledzić ewolucję na platformie bez konieczności dotykania rośliny.

OTRZYMAJ SWÓJ ZYSK!
Kiedy roślina zostanie zebrana i zapakowana, otrzymasz na swoje konto początkowy wkład oraz wygenerowane zyski.

Podczas targów WeedFest doradcy JuicyFields odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą chętnym zrobić pierwsze kroki w tej branży.

Strefa Edukacyjna i szkolenia growerskie na WeedFest

W trakcie wydarzenia odbywać się będą m.in. szkolenia growerskie, dla osób, które np. chcą w niedalekiej przyszłości uprawiać konopie włókniste na kwiatostany klasy premium lub już to robią i chcą podnieść poziom swoich umiejętności. W trakcie szkoleń poruszone zostaną m.in. zagadnienie z uprawy indoor jak i outdoor, omówienie wyzwań upraw wielkopowierzchniowych, dowiecie się o metabolizmie roślin w zależności od warunków uprawy i wiele, wiele więcej.

Nie może oczywiście zabraknąć paneli i prelekcji konopnych ekspertów z Polski i świata. Mgr. farm. Bartłomiej Zalewa znany jako „Konopny Farmaceuta” omówi leki recepturowe z wykorzystaniem surowca farmaceutycznego Cannabis Flos, Maciej Kowalski z Kombinatu Konopnego opowie o uprawie konopi w przydomowym ogródku w związku z ostatnimi zmianami prawnymi, Jolanta Różycka omówi temat roli receptorów kannabinoidowych w mitochondriach, a Piotr „Liroy” Marzec wraz z Maciejem Saganem opowiedzą o konopnym biznesie oraz prawie, panel będzie moderował Maciej Pawłowski, który również poprowadzi część edukacyjną.

Oczywiście to tylko kilka atrakcji z zakresu edukacji, wszystko poukładane czasowo znajdziecie T U T A J  

W ramach targów odbędzie się też plebiscyt na najlepszy susz konopny The Hemp Cup, o którym przeczytasz T U T A J.

Więcej o WeedFest 2022 dowiesz się z naszego poprzedniego artykułu, który znajdziesz T U T A J

Do zobaczenia na WeedFest 2022 28 i 29 maja w Warszawie! Wspólnie twórzmy konopną historię!

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać