Świat Konopi Przemysłowych Świat Zielonych Wydarzeń i Eventów ZIELONE NEWSY

The Hemp Cup – pierwszy polski plebiscyt na najlepszy susz konopny w ramach Weed Fest ’22

the hemp cup

The Hemp Cup to jedno z wydarzeń towarzyszących tegorocznej edycji warszawskich targów konopnych Weed Fest. Jest to pierwszy taki plebiscyt w Polsce, którego finał zaplanowano na godzinę 16.20 drugiego dnia targów czyli 29. maja. The Hemp Cup podzielony jest na dwie podstawowe kategorie – nagroda publiczności, którą przyznajcie Wy – użytkownicy konopi, a także nagroda eksperckiego jury. Weź udział, twórz z nami konopną historię!

Weed Fest Warszawa 2022

Targi konopne WeedFest już niebawem po raz kolejny zagoszczą w Warszawie. W tym roku będzie to ostatni weekend maja – 28 i 29.V. Będzie to już 3. edycja tej goszczącej w samym centrum naszej stolicy imprezy konopnej. Dom Towarowy Braci Jabłkowskich już na stałe zapisał się na mapie konopnej społeczności jako miejsce, w którym gości najlepszy event konopny w Polsce. Trzecia edycja Weed Fest to potrójna moc konopnych atrakcji rozmieszczonych w tym roku na trzech piętrach eleganckich wnętrz. Nasza zapowiedź wydarzenia możesz przeczytać T U T A J

The Hemp Cup w ramach Weed Fest 2022

W tym roku targom towarzyszyć będzie znacznie więcej atrakcji niż miało to miejsce przy dwóch pierwszych edycjach wydarzenia.

Jednym z nich jest zorganizowany po raz pierwszy plebiscyt na najlepszy susz konopny – The Hemp Cup. Kwiaty najlepszych producentów konkurować będą w kategoriach eksperckiej, gdzie z jury zasiądą konopni eksperci oraz „nagroda publiczności” – gdzie to Wy będziecie oddawali swoje głosy.

 • Kategoria główna „Najlepszy susz konopny w Polsce”

W kategorii głównej na „Najlepszy susz konopny w Polsce” naszego konkursu w jury zasiądzie grono ekspertów, które oceni przesłane próbki suszy i wyda werdykt, który susz według nich zasługuje na miano „Najlepszego suszu konopnego w Polsce”. Ponadto wszystkie próbki zostaną przesłane do analizy i przebadane laboratoryjnie. Po wydanym werdykcie pozostały susz zostanie rozdany odwiedzającym Weed Fest Warsaw 2022 w formie giftów z możliwością sprawdzenia czyj susz otrzymali oraz jaką odmianę.

 • Kategoria „Nagroda od publiczności”

Kategoria „Nagroda od publiczności” zostanie przyznana przez odwiedzających Weed Fest, którzy zadeklarują chęć wzięcia udziału w plebiscycie. Odwiedzający będą mogli przetestować susz przesłany przez firmy biorące udział w konkursie podczas trwania targów.

Dlaczego warto wziąć udział w „The Hemp Cup”?

 • Wszystkie firmy biorące udział w plebiscycie zostaną opublikowane w mediach społecznościowych powiązanych powiązanych z Weed Fest
 • Po zakończeniu konkursu wszystkie próbki zostaną opublikowane zarówno na stronie konkursowej oraz na naszym portalu wraz z podpisem marki oraz odmiany suszu. Jurorzy oraz publiczność do samego końca nie będą wiedzieć, kto stoi za daną próbką suszu.
 • Wszystkie opublikowane próbki będą posiadały swój link prowadzący do produktu przez 6 miesięcy od dnia zakończenia Weed Fest 2022,
 • 3 zwycięskie susze (3x 10 gram) zostaną przekazane do rozlosowania wśród jurorów publiczności wraz z informacją o zajętym miejscu.

Dodatkowo zwycięskie susze zostaną opisane na weednews.pl oraz zyskają miesięczną promocje w ramach naszego portalu, który jest partnerem The Hemp Cup.

Nagrody w „The Hemp Cup”

Kategoria główna „Najlepszy susz konopny w Polsce” – kategoria ekspercka:

 • #1 miejsce otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3000 zł oraz statuetkę o wartości 2000 zł wykonaną na specjalne zamówienie Organizatora, z odpowiednim grawerem oraz certyfikat autentyczności otrzymanej nagrody za najlepszy susz konopny.
 • #2 miejsce otrzyma statuetkę wykonaną na specjalne zamówienie Organizatora, z odpowiednim grawerem oraz certyfikat autentyczności otrzymanej nagrody.
 • #3 miejsce otrzyma statuetkę wykonaną na specjalne zamówienie Organizatora, z odpowiednim grawerem oraz certyfikat autentyczności otrzymanej nagrody
 • .
 • wyszczególnienie zwycięzców w artykule podsumowującym konkursu w mediach branżowych
 • Kategoria „Nagroda od publiczności”:
 • #1 miejsce otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł oraz statuetkę wykonaną na specjalne zamówienie Organizatora, z odpowiednim grawerem oraz certyfikat autentyczności otrzymanej nagrody,
 • wyszczególnienie zwycięzcy w artykule podsumowującym konkursu w mediach branżowych.

Ponadto wszyscy zwycięzcy z obu kategorii otrzymają pakiet grafik potwierdzających zajęcie odpowiedniego miejsca w konkursie z możliwością dożywotniego wykorzystania w celach promocyjny i marketingowych. Jak również bezterminowo będą publikowani na stronie konkursu jako zwycięzcy 1. edycji The Hemp Cup wraz z linkiem prowadzącym bezpośrednio do strony produktu.

Wszelkie szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszenia swojego suszu do plebiscytu znajdują się na stronie organizatora T U T A J.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać