Ciekawostki Zielonego Świata Świat Zielonych Wydarzeń i Eventów ZIELONE NEWSY

Weed Boxing Championship – nietypowa gala bokserska odbędzie się dzisiaj w Tajlandii

Weed Boxing Championship

Weed Boxing Championship – nietypowa gala bokserska odbędzie się dzisiaj w Tajlandii. Będzie to prawdopodobnie pierwsze tego typu wydarzenie w historii, które połączy konopie indyjskie oraz boks. W gali pod patronatem samego Mike’a Tysone’a wezmą udział także reprezentanci Europy. Oto więcej informacji.

Weed Boxing Championship – nietypowa gala bokserska już dziś odbędzie się w Tajlandii

Tajska wyspa Koh Samui będzie dzisiaj gospodarzem nietypowego w skali globalnej wydarzenia, które połączy boks z marihuaną.

Wydarzenie odbędzie się na Międzynarodowym Stadionie Muay Thai, znajdującym się właśnie na Koh Samui. Organizatorzy spodziewają się sporej publiczności chociażby ze względu na popularność sztuk walk w Tajlandii.

Uczestnicy pierwszych w historii Weed Boxing Championship nie muszą się martwić możliwością niechcianej wizyty przedstawicieli WADA lub USADA, które konopie indyjskie uważają za doping.

Zawodnicy będą za to mieli obowiązek wypalenia skręta lub bonga przed walkami, które będą składać się z trzech rund po trzy minuty każda.

Zgromadzeni na trybunach widzowie będą również zachęcani do palenia tego samego zioła co zawodnicy przed walką. Organizatorzy zadbali także o muzykę na żywo oraz jedzenie.

Patronat nad wydarzeniem objął najpopularniejszy bokser na świecie, który znany jest ze swojej miłości do marihuany – Mike Tyson.

Impreza zaczyna się dzisiaj o godz. 20.00, a same walki od godz. 21.00 czasu tajskiego, czyli o godz. 16.00 czasu europejskiego.

Więcej info o zawodach i zawodnikach znajdziesz na IG wydarzenia o  T U T A J.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać