Ciekawostki Zielonego Świata Świat Palaczy ZIELONE NEWSY

Wędkarz nagrał filmik jak pali z martwego rekina

Wędkarz nagrał filmik jak pali z martwego rekina

Wędkarz nagrał jak pali z martwego rekina i umieścił go na facebookowym profilu „Fried Fishing Australia” z 21.000 fanów. Haniebny filmik udostępniany był w ekspresowym tempie w mediach społecznościowych.

Mężczyzna zwyczajnie włożył cybuch w rekina, po czym nabił go i rozpalił zaciągając się poprzez ustnik umieszczony w ogonie ryby. Możemy przypuszczać, że sam rekin był też wydrążony, aby umożliwić przepływ dymu.Podczas palenia z martwego zwierzęcia mężczyzna wypuszcza dym z przekonaniem, jak gdyby odkrył niesamowitą i cywilizowaną metodę konsumpcji marihuany. Na filmiku w tle można było usłyszeć znaną piosenkę dla dzieci „babyshark”

Jak przyznaje wędkarz, rekina złowił jego przyjaciel podczas ostatnich piątkowych połowów, a sam rekin leżał w lodówce już od 2 dni, więc nie ma szans, że był jeszcze żywy. Fried Fishing wydało oficjalne oświadczenie na swojej stronie na Facebooku:

„Wyjaśnijmy to. Rekin został złowiony przez mojego towarzysza, kiedy w piątek łowiliśmy ryby mangrowe. Po dwóch nocach spędzonych przez rekina w lodówce, wpadłem na pomysł, aby z niego zapalić. Nie było sposoby, żeby jeszcze żył. Z przyjemnością mogę też podjąć się testów na obecność narkotyków, to był tytoń i mogę to udowodnić”

Niestety filmik z opisywanej sytuacji został już usunięty przez Fried Fishing. Jakiś czas temu widzieliśmy również film, na którym mężczyzna palił z martwej ośmiornicy. Nie jesteśmy w stanie pojąć do czego posuwają się ludzie by uzyskać kilka wyświetleń i powiadomień w mediach społecznościowych. Jedyne co możemy dodać w takiej sytuacji, to apel o nie naśladowanie tego typu zachowań.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać