Świat Palaczy Świat Prawa i legalizacji ZIELONE NEWSY

Kolejna konopna kompromitacja Maty, osobie chorej psychicznie doradzał, aby nie odstawiała zioła.

konopna kompromitacja Maty

Kolejna konopna kompromitacja Maty była kwestią czasu. O tym, że sygnowana przez rapera Fundacja420 oraz on sam ze swoimi działaniami szkodzi dążeniom do depenalizacji oraz stawia konopie w bardzo złym świetle, powiedziały już chyba wszystkie media w kraju. Teraz Młody Matczak potwierdził, że jest ostatnią osobą, która powinna być adwokatem konopi – chorej psychicznie osobie doradzał, aby nie rezygnowała z używania zioła. Takie zachowanie jest niedopuszczalne i pokazuje, że Mata jest ostatnią osobą, która powinna być kojarzona z konopiami. Oto więcej informacji.

Kolejna konopna kompromitacja Maty, osobie chorej psychicznie doradzał, aby nie odstawiała zioła.

„Queen of the Black, czyli Julia Pelc to bardzo kontrowersyjna postać w polskim Internecie. Kobieta nieustannie twierdzi, że ma problemy psychiczne, na czym buduje swoją popularność. Ponadto samookaleczała się podczas transmisji na żywo, uderzała głową w lustro i chciała wyskoczyć z balkonu na pierwszym piętrze. Jej vlogi też nie stronią od dziwnych treści, jak np. „Robię tatuaż na twarzy w wieku 17 lat” czy „Byłam uzależniona od zioła?!”

-czytamy na portalu Glamrap.pl

W czwartek dziewczyna została zatrzymana najprawdopodobniej za posiadanie marihuany. Po wyjściu z komendy opublikowała film, w którym w tle słyszymy „Patoprohibicję” Maty. Gdy ktoś zarzucił Julii, że „wcale nie zna się z Matą” (cokolwiek miało by to oznaczać). Dziewczyna, aby udowodnić swoją znajomość z raperem opublikowała zrzut z rozmowy, który, mówiąc delikatnie, jest dla Maty kompromitujący jako osoby, która chce walczyć o depenalizację. Gdy dziewczyna pisze, że nie zamierza przestać używać marihuany, genialny PatoMata doradza jej, aby załatwiła sobie receptę. Ba, deklaruje, że sam jej w tym pomoże!

konopna kompromitacja Maty

Jest to zachowanie godne osiedlowego patusa lub innego osobnika bez mózgu. Jeżeli Mata serio myśli o sobie jako o aktywiście konopnym – to jest nieźle odklejonym szkodnikiem.

Co powinien w takiej sytuacji zrobić każdy świadomy użytkownik konopi i w ogóle każdy kto ma mózg? Przede wszystkim doradzić odstawienie jakichkolwiek używek, skupienie się na samorozwoju, podjęcie terapii, poszukanie zajęcia i wiele, wiele innych. Należy pamiętać, że choroby psychiczne i konopie oraz wszelkie inne używki to może nie być dobre połączenie. Używki są spoko ale tylko wtedy gdy się ich używa z głową i będąc w dobrym zdrowiu psychicznym – w innym wypadku czy to alkohol czy marihuana mogą wyrządzić dodatkowe skody! Ktoś kto chce być konopnym aktywistą i adwokatem polskiej sprawy konopne – nigdy nie może o tym zapomnieć.

Na naszym rodzimym podwórku daaaawno nie było postaci, która by zaszkodziła wizerunkowi konopi tak bardzo jak robi to od kilku miesięcy Mata. To co wyczynia Młody Matczak powinno całkowicie wyeliminować go z dyskusji o zmianach prawnych względem konopi i ich użytkowników, a wszelkie konopne środowiska powinny się odciąć od tego co Michał mówi i robi.

O tym dlaczego projekt maty „Fundacja420” to najgorsze co Michał mógł zrobić dla konopi przeczytasz T U T A J.

Aktualizacja 5.06.2022, godz. 14:20

Queen of the Black:
Nie wiem czy powinnam się chwalić, ale pisałam z Matą i on mi się postara ogarnąć receptę, także już bez przypału.
Nie wiedzieliśmy, że Mata został lekarzem. Gratulujemy i życzymy samych sukcesów. Wideo, z którego pochodzi cytat znajdziesz T U T A J.
6 komentarzy
 1. Marko 2 lata ago
  Reply

  Artykuł żałosny,wstyd I żenada

  • Teone 2 lata ago
   Reply

   Aha, rozumiem, że potrafisz to uargumentować. Zatem słucham 🙂

 2. VDOL 2 lata ago
  Reply

  XDDD kurwa co za grzbiet to pisał

 3. Jakub 2 lata ago
  Reply

  Upadek inteligencji ta polska młodzież. Szkoda że tak niewiele się dzieje w świecie palaczy, że artykuły o takich ludziach są reklamowane na Facebooku :p

 4. Kuba 2 lata ago
  Reply

  Beka z typa co wstawił ten artykuł pomyśl i dopiero coś napisz żenada A typ żałosny

  • Teone 2 lata ago
   Reply

   O, widzę kolejny znawca 🙂 Możesz rozwinąć nad czym mam pomyśleć? 🙂

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać