Świat Ogrodników ZIELONE NEWSY

Wedding Cake – wisienka na torcie od Pan Pestka Crew

wedding cake

Wedding Cake to kolejna nowość od Pan Pestka Crew na światowym poziomie. Połączenie genów Triangle Kush oraz Animal Mints dało niesamowity rezultat, który zadowoli zarówno ogrodników jak i użytkowników. Ogromna ilość żywicy, niesamowity smak oraz aromat, wyjątkowe działanie – tak w kilku słowach można określić tort serwowany przez Pan Pestka Crew.

Wedding Cake od Pan Pestka Crew

Genetyka Tortu Weselnego serwowanego przez PPC to Triangle Kush skrzyżowany z Animal Mints.

Pierwszy z rodziców WC, Triangle Kush, powstał przypadkiem pod koniec lat ’80. Wtedy to młody rolnik przemycił do USA nasiona Hindu Kush otrzymane od samego Nevila Schoenmakera. Uprawiane z tych nasion rośliny Hindu Kush przypadkowo zapyliły krzaki Triangle Emerald, a właściwie zapyliła je jedna roślina, która była hermafrodytą. Jeden z powstałych w ten sposób fenotypów stał się Triangle Kush.

Animal Mints, drugi rodzic Wedding Cake, to kombinacja Girl Scout Cookies z Blue Power. GSC to obecnie jedna z najbardziej cenionych genetyk w USA.

Połączenie tych hybryd dało niesamowity efekt, który zadowoli zarówno ogrodnika jak i użytkownika.

Uprawa

Weding Cake nie jest rośliną bardzo wymagającą. Cechuje ją spory wigor. Dobrze reaguje na przycinanie i nie najgorzej się krzewi, mimo, iż nie jest to typowa odmiana „pod siatkę” to ta technika świetnie się sprawdzi. Krzaki maja wysokość od 1 do 1,5 m. Kwiaty są pokryte niesamowitą ilością żywicy, co widać na załączonym obrazku. Zapach w trakcie kwitnienia jest niesamowity, słodkie, owocowo-waniliowe nuty zachwycą każdego.

wedding cake
Wedding Cake od Pan Pestka Crew, rośliny produkują ogromne ilości żywicy.

Okres kwitnienia jest stosunkowo krótki i wynosi 8 tygodni. Plon jest spory, biorąc pod uwagę jego jakość śmiało można stwierdzić, iż jest to jedna z najlepszych odmian spod szyldu Pan Pestka Crew. O ile nie najlepsza.

Działanie

Wedding Cake jest przede wszystkim odmianą mocną. Działanie jest energetyczne i podnoszące na duchu. Poprawia humor i sprawia, że pojawia się na twarzy uśmiech. Medycznie sprawdzi się m.in. na poprawę nastroju, poprawę apetytu, przeciwbólowo.

Odczucia po spożyciu kawałka tortu od Pan Pestka Crew są wyjątkowe, szczególnie jeżeli użytkownik nie próbował odmian typu „Cali Weed”. Działanie jest silne i ma się wrażenie, że wielopoziomowe. Intensyfikacja doznań wynika z profilu terpenowo-flawonoidowego oraz niesamowitej ilości żywicy. Zarówno terpeny jak i flawonoidy modyfikują działanie kannabinoidów sprawiając, że jest ono mocniejsze. Potężna zawartość zarówno jednych jak i drugich znajdująca się w Wedding Cake gwarantuje najwyższą jakość działania.

Wedding Cake znajduje się obecnie na liście TOP 10 odmian w USA!

Pestki Wedding Cake znajdziesz T U T A J.

Sprawdź też: Shishkaberry Punch – potężne uderzenie od Pan Pestka Crew

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać