Świat Medycznej Marihuany ZIELONE NEWSY

Jak skręcić jointa w standardzie farmaceutycznym  – Konopny Farmaceuta uruchomił kanał YouTube

konopny farmaceuta

Jak skręcić jointa w standardzie farmaceutycznym  – Konopny Farmaceuta uruchomił kanał YouTube, na którym szerzy edukacje z zakresu medycznego stosowania konopi oraz tematów pobocznych. Mgr farm. Bartłomiej Zalewa, bo tak nazywa się bohater naszego artykułu, to postać nietuzinkowa, niesamowicie pozytywny wulkan energii z pasją pomagający pacjentom korzystającym z medycznego suszu. Przed państwem Konopny Farmaceuta ze swoim nowym kanałem na platformie YouTube.

Jak skręcić jointa w standardzie farmaceutycznym – Konopny Farmaceuta uruchomił kanał YouTube

Mgr farm. Bartłomiej Zalewa a.k.a. Konopny Farmaceuta to postać wyrazista, nietuzinkowa i wyjątkowa, a jednocześnie człowiek z niesamowitą pasją i podejściem do pacjenta oraz samych konopi. Bartłomiej ma bardzo racjonalne podejście do terapii medyczną marihuaną i nie boi się mówić o rzeczach, które wielu innym farmaceutom czy lekarzom nie przeszłyby przez gardło. Na co dzień zgłębia tajniki konopnych terapii i posiada w tej materii dużą wiedzę.

Zalewa do tej pory zajmował się prowadzeniem dwóch aptek w Katowicach oraz Lublinie gdzie pacjenci zawsze mogą liczyć na możliwie najniższą cenę suszu. Od jakiegoś czasu prowadzi także swój kanał na platformach Instagram oraz Facebook, gdzie edukuje na temat medycznej marihuany oraz podaje świeże informacje z nią związane.

Na swoim Instagramie Konopny Farmaceuta mówi m.in. o takich sprawach jak interakcje medycznej marihuany z innymi lekami, metody przyjmowania medycznej marihuany oraz zamienniki suszu czy też podaje przykłady dostępnych w aptekach produktów konopnych.

Bartłomiej założył niedawno także klinikę leczenia konopiami – Konopny Med.

Jak mówi sam mgr farm. Zalewa – „przyszedł czas na kolejny krok”, a tym krokiem było uruchomienie własnego kanału na platformie YouTube.

Kanał YT Zalewy, który znajdziesz T U T A J, prowadzony jest w typowym dla niego stylu – duża dawka merytorycznej wiedzy z przymrużeniem oka, a wszystko doprawione humorem i energią Bartłomieja. Zatem, jak skręcić jointa w standardzie farmaceutycznym? Opowie nam mgr farm. Bartłomiej Zalewa a.k.a. Konopny Farmaceuta znany też jako Konopiarz:

 

Jakie odmiany dostępne są w polskich aptekach? O tym Konopiarz mówił 2 tygodnie temu i zapewne co jakiś czas wrzuci swego rodzaju „update odmian”, które pojawiły się ostatnio lub pojawią niebawem.

Konopny Farmaceuta publikuje nowe materiały w każdą niedziele o godz. 16.00

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać