Kryminalne Zagadki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

USA: Policjanci poczuli zapach marihuany i brutalnie pobili szesnastolatka[VIDEO]

Policja z hrabstwa New Castle analizuje sprawę zatrzymania szesnastoletniego chłopaka za posiadanie konopi indyjskich. Do Internetu wyciekło wideo, na którym widać jak jeden policjanci brutalnie pobili szesnastolatka.

Kpr. Michel Eckerd, rzecznik departamentu, powiedział, że policjanci interweniowali na osiedle Carriage Run w piątek wieczorem w związku ze zgłoszeniem o popełnieniu przestępstwa na tle narkotykowym.

Kiedy policjanci dotarli na miejsce, zobaczyli 16-letniego chłopca, który pasował do opisu poszukiwanej osoby. Podchodząc bliżej poczuli charakterystyczny zapach marihuany, a gdy próbowali go złapać, doszło między nimi do szarpaniny – relacjonuje Eckerd

W sobotę wieczorem do policji z hrabstwa New Castle trafia nagranie, na którym ktoś zarejestrował całą sytuację. Film został opublikowany w mediach społecznościowych – powiedział Eckerd.

Teraz trwa wewnętrzne dochodzenie. Staramy się zawsze utrzymywać jak najwyższe standardy w przypadku wszelakich postępowań. Ta cała sytuacja jest wyjaśniania. – powiedział Michel Eckerd

Podczas aresztowania 16-latka, policja znalazła przy nim liczne torebki z marihuaną, wagę cyfrową, tabletki na receptę i ponad 1000 dolarów w gotówce. Nastolatek zidentyfikowany przez rodzinę jako Roger Darnell Brown został oskarżony o szereg przestępstw narkotykowych oraz naruszenie nietykalności cielesnej dwóch policjantów.

Jaiden Palmer, kolega pobitego 16-latka był świadkiem zdarzenia o piątej po południu w piątek wieczorem i sfilmował całe wydarzenie. To Coleen Palmer – matka chłopaka – podzieliła się tą wiadomością The News Journal w niedziele. Film możecie obejrzeć na facebooku Jaidena

„Mój syn dostał nowy rower i pojechał pochwalić się nim swojemu koledze Rogerowi” – tłumaczy Coleen Palmer

W momencie kiedy nadjechała policja, Roger siedział na swoim rowerze. Policjanci kazali mu zejść z roweru i oprzeć go o drzewo. W tym czasie policjanci wyszli z samochodu i powalili Rogera na ziemię. Funkcjonariusze krzyczeli do nagrywającej osoby, aby zaprzestała filmować i poszła do domu. W odpowiedzi usłyszeli, że znajduje się on na prywatnej posesji.

Wobec chłopca leżącego na ziemi, policjanci użyli kajdanek, co widać na wideo. Gdy matka Rogera wróciła do domu, jej syn już był transportowany przez karetkę pogotowia do szpitala.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać