Świat Ogrodników Świat Palaczy ZIELONE NEWSY

Serum a.k.a. TangiEro – Ero JWP z własną odmianą marihuany

Serum a.k.a. TangiEro

Mamy dla Was konopnego newsa na pełnym rapie, Serum a.k.a. TangiEro, tak nazwana została odmiana konopi indyjskich sygnowana przez jednego z najlepszych polskich raperów – Ero JWP, która wkrótce trafi do sprzedaży. Energetyczna sativa o sporej mocy oraz niesamowitym aromacie i posmaku mandarynek z nutą czekolady, tak w kilku słowach można określić Serum, które dla Erosa przygotowali Teone420 wraz z Pan Pestka Crew. Oto więcej szczegółów.

Serum a.k.a. TangiEro – Ero JWP z własną odmianą marihuany

Ero JWP to jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów w Polsce, o którym śmiało można powiedzieć człowiek hip-hop. Eros znany jest też ze swojego zamiłowania do ziela, co nie raz  dawał wyraz na swoich numerach.

Elo fachowi hodowcy, stąd im śle pozdrówy
dzięki za kwiaty do mej chaty spod żarówy
mamy fachowców, którzy nigdy nie dają lipy
i w każdej branży Wieśków jak z Blok Ekipy

-nawija Ero w numerze „Fach” z albumu „Alfabet”

Jakiś czas temu Eros zaproponował, aby stworzyć odmianę marihuany, która będzie sygnowana jego imieniem. Do projektu zaproszeni zostali Teone420 oraz Pan Pestka Crew, którzy od razu zabrali się do pracy, jej efektem będzie odmiana Serum a.k.a. TangiEro.

Serum a.k.a. TangiEro to połączenie dwóch genetyk – California Orange Skunk oraz Chocolope. Obie odmiany rodzicielskie to hybrydy z mocną dominacją Sativy, są bardzo energetyczne i zachęcają do działania. Smak, zapach oraz działanie Serum są bardzo wyraziste.  Jest to energetyczne połączenie klasyki z nowoczesnością o rewelacyjnym smaku i aromacie mandarynek i czekolady.

Medycznie świetnie sprawdzi się u osób cierpiących na przewlekły stres oraz stany lękowe, wykazuje też działanie przeciwbólowe.

Zapowiedź nasion od Erosa w formie video znajdziecie T U T A J

Nasiona będą dostępne od ok. połowy maja w sklepie Serum oraz u Pan Pestka Crew!

 

 

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać