Kryminalne Zagadki Zielonego Świata Świat Palaczy ZIELONE NEWSY

Sprawa Maty wróci na wokandę? prokuratura nie odpuszcza

sprawa maty

Sprawa Maty wróci na wokandę? Prokuratura nie odpuszcza i tak jak zapowiadała złożone zostało odwołanie od decyzji umorzenia postępowania. Wiemy kiedy sąd je rozpatrzy. Oto więcej informacji.

Sprawa Maty wróci na wokandę? prokuratura nie odpuszcza

Mata został pod koniec stycznia zatrzymany wraz ze swoim znajomym za posiadania nieznacznych ilości marihuany. W momencie zatrzymania twórca posiadał 1,45 grama, natomiast jego znajomy 0,39 grama suszu konopi indyjskich.

Pod koniec maja prokuratura złożyła do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa aktu oskarżenia w tej sprawie. Więcej na ten temat przeczytasz w naszym artykule – Mata stanie przed sądem za posiadanie 1,45 grama ziela. Czy będzie to proces pokazowy?

Sąd jednak postępowanie umorzył, o czym przeczytasz T U T AJ.

Prokuratura uważa jednak, iż Młody Matczak powinien zostać ukarany,

„Oskarżyciel publiczny nie zgadza się z wydanym przez sąd rozstrzygnięciem. Niezwłocznie po uzyskaniu pisemnego uzasadnienia, prokuratura złoży zażalenie na wydane postanowienie”

– podała Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

Zażalenie do sądu faktycznie wpłynęło, a jego zasadności sąd ma się przyjrzeć 11. maja czyli w najbliższy czwartek.

Mata ostatnio zmienił jednak swoją narrację względem marihuany i jej „fajności”, teraz mówi, że „zioło zniszczyło mi życie” i temu podobne oraz rozpoczął terapie w ośrodku MONAR

Więcej na ten temat przeczytasz T U T A J.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać