Kryminalne Zagadki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Spacerował po parku z odpalonym skrętem, jego zapach wyczuli policjanci

16 Grudnia Katowiccy policjanci zatrzymali podejrzanego o posiadanie środków odurzających mężczyznę. Ich podejrzenie wzbudził unoszący się wokół aromat palonych konopi indyjskich.

Jest wtorek, późne popołudnie – ok. godziny 18 – młody mężczyzna w wieku 32 lat spokojnie spacerując po Parku Hallera, postanowił zwyczajnie urozmaicić wieczorny relaks o zielonego dymka, którego tak bardzo cenimy sobie jako znakomity dodatek relaksacyjny.

Spacerując parkowymi alejkami, zaciągał się i wypuszczał aromatyczny, gęsty dym, nikomu nie wadząc i nie wzbudzając żadnych negatywnych podejrzeń.

W pobliżu rejonu, gdzie znajduje się dąbrowski park wodny swój, odbywał się rutynowy, policyjny patrol. Gdy policjanci przecinali parkowe alejki, zauważyli idącego z naprzeciwka mężczyznę, który zachowywał się normalnie i pewnie podążał w ich kierunku. Kiedy mężczyzna minął patrol, policjanci wyczuli znajomą woń marihuany. Natychmiast przystąpili do legitymowania i przeszukania mieszkańca Sosnowca.

Śledczy po zbadaniu substancji potwierdzili, że jest to marihuana. Towar został zabezpieczony a mężczyzna zatrzymany, aktualnie oczekuję na finał swojej przygody, o którym zadecyduje sąd.

Kolejny raz polski status prawny dotyczący posiadania nawet nieznacznych ilości marihuany na własny użytek, skutkuje zagrożeniem pozbawienia wolności i nabrudzeniu w papierach zwykłego obywatela, który nie robiąc nikomu krzywdy , chciał tylko oddać się uwielbianej przez siebie przyjemności w otoczeniu natury.

 

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać