Świat Zielonych Wydarzeń i Eventów ZIELONE NEWSY

Kanaba Fair – wyjątkowa konopna impreza już w grudniu w Warszawie!

Świąteczne zakupy na największym w Warszawie, konopnym markecie? Wpadajcie na Kanaba Fair – miejsca wymiany myśli, towarów, kontaktów, usług i wiedzy wśród ludzi, którym bliski jest temat konopi.

To wydarzenie odbędzie się już 9 i 10 grudnia w Warszawie, w halach przy ulicy Mińskiej 65.

Targ będzie częścią Slow Weekendu – imprezy lifestylowej na której produkty prezentują polscy twórcy „Slow”. Jej motto przewodnie to „KupujLepszePrezenty”, które idealnie wpasowuje się w tematykę imprezy.

Kanaba Fair to przede wszystkim ludzie, ich pasja i potrzeba edukacji oraz dzielenia się doświadczeniem. Za organizację eventu odpowiadają osoby zaangażowane w rozwój i promowanie rynku konopnego. Andrzej i Kuba to założyciele Wolnych Konopi, aktywni działacze na rzecz edukacji i legalizacji konopi z wieloletnim stażem, Gosia promuje konopną dietę i jest autorem książki i projektu Konopie w Kuchni, Olga i Magda to doświadczone organizatorki cyklicznych wydarzeń masowych.

Nie zapominamy o Konopku, czyli brand hiro, który w przystępny sposób opisuje produkty konopne.

Wystawcy Kanaba Fair to zarówno pasjonaci z Polski, jak z zagranicy. Ich różnorodność zwraca uwagę na szereg zastosowań konopi w przemyśle. Na miejscu spotkamy producentów min. jedzenia, ubrań, kosmetyków, materiałów budowlanych, olejków CBD, nasion, czy akcesoriów uprawowych. „Kanaba Fair to drugi rozdział w rozszerzaniu świadomości o konopiach.

Aktualnie trwa rekrutacja dla wystawców Kanaba Fair. Organizatorzy zapraszają producentów, wytwórców, dystrybutorów, sklepy multibrandowe, przedstawicieli przemysłu budowlanego, organizacje oraz podmioty oferujące produkty z konopi do zaprezentowania swojej oferty oraz zorganizowania atrakcji dla gości.

 

Wszystkie informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie: http://www.kanabafair.com/
Rezerwacja stoisk odbywa się przez kanabafair.shoplo.com
Event na Facebooku http://www.facebook.com/events/478949269170528/

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać