Kryminalne Zagadki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Łódź: podejrzany o kradzież w sklepie zjadł marihuanę, którą przy sobie posiadał

zjadł marihuanę

W jednym ze znanych dyskontów w Łodzi miała miejsce dosyć nietypowa sytuacja. Kiedy podejrzany o kradzież w sklepie nastolatek usłyszał, że na miejsce została wezwana policja, zjadł marihuanę, którą przy sobie posiadał.

Do zdarzenia doszło w Łodzi w jednym ze sklepów znanej sieci marketów. Podczas błąkania się pomiędzy sklepowymi regałami 19-latek stał się podejrzanym kradzież lub o chęć kradzieży.

Ochroniarz nie spuszczał z niego oka, aż w końcu podszedł do niego i poprosił o pokazanie zawartości plecaka. Zgodnie z obowiązującym prawem nastolatek odmówił ujawnienia zawartości, po czym ochroniarz stał się jeszcze bardziej podejrzliwy i postanowił powiadomić policję. Przerażony tym faktem nastolatek otworzył plecak, wyjął z niego słoiczek z marihuaną, którą zaczął pożerać. Niestety nie zdążył zjeść całej zawartości – w słoiku było ok. 11 gramów marihuany – bo na miejscu zjawił się już patrol.

Nastolatek został przewieziony do kliniki ostrych zatruć, gdzie został poddany płukaniu żołądka. Za posiadanie marihuany grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Okazało się też, że chłopak niczego nie ukradł.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać