Jeden z mieszkańców powiatu kłodzkiego zgubił w Kudowie Zdroju portfel, który uczciwy znalazca zaniósł na Policję. Funkcjonariusze oprócz dokumentów i pieniędzy znaleźli w nim marihuanę. Niewiele później policjanci w mieszkaniu właściciela tego portfela naleźli sporą ilość narkotyków. Było to blisko 350 porcji marihuany i amfetamina. Podejrzany za posiadanie środków odurzających odpowie teraz przed sądem.

Znalazca natknął się na portfel leżący na chodniku w centrum Kudowy Zdroju i postanowił przekazać go do najbliższej jednostki Policji. W środku, oprócz pieniędzy i dokumentów funkcjonariusze znaleźli także susz roślinny. Po przeprowadzeniu badania testerem okazało się, że jest to marihuana.

Policjanci pojechali do miejsca zamieszkania właściciela portfela i podczas przeszukania pomieszczeń ujawnili sporą ilość narkotyków. 36-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego środki odurzające ukrył pod biurkiem. Łącznie zabezpieczono blisko 350 porcji marihuany i amfetaminę. Policjanci znaleźli również wagę elektroniczną.

36-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie i teraz usłyszy zarzuty za posiadanie narkotyków. Grozić mu może kara pozbawienia wolności do 3 lat.

 

asp. szt. Wojciech Jabłoński

Źródło: KPP w Kłodzku

 

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać