Najarany Kevin Sam w Domu

Czy zapłaciłbyś za bilet do kina żeby obejrzeć kolejne Home Alone – Kevin Sam w Domu? A co jeśli w remake’u główną rolę zagra Ryan Reynolds, grając głupkowatego zjarusa, który powstrzymuje złodziei przed napadnięciem na jego chatę? Tak, Najarany Kevin Sam w Domu już wkrótce trafi na ekrany kin.

Jak zapewniają producenci, scenariusz zawiera wszystkie żarty i numery, które wykręcał włamywaczom Kevin z oryginalnego Home Alone – Kevin Sam w Domu, tyle, że z mocna dawką jarania. Bohaterowi granemu przez Reynoldsa ucieka samolot na wakacyjną wyprawę narciarską, nie pozostawiając mu żadnej innej możliwości jak tylko zostać w domu i się upalać.

Będąc samemu i totalnie najaranym u bohatera pojawia się paranoja i wydaje mu się, że słyszy złodziei. Okazuje się, że to nie tylko jego wyobraźnia. Według klasycznej konwencji zaczyna bronić domu przed intruzami. Genialne pomysły na zmyslne pułapki tworzone na haju – to musi zadziałać. A czy zadziała

Chociaż nie jest to technicznie kontynuacja serii Home Alone, to jest utrzymana w tej samej formule. Główna różnica? Zioło. Za filmem stoi Augustine Frizzell, który wyreżyserował Never Goin 'Back, podobną komedię z ziołem jako jednym z motywów przewodnich, która miała swoją premierę w tym roku w Sundance.

Oryginalny Home Alone zarobił dla Warner Bros 476 milionów dolarów i stworzył tradycję oglądania filmów świątecznych. Osiągnięcie takiego statusu jest mało prawdopodobne, ale jeśli jest ktoś, kto potrafi stworzyć lekko dziwaczną wersję komediowej klasyki, to Reynolds.

Nie ma słowa o tym, czy gwiazda Home Alone – Macaulay Culkin będzie miał jakiś udział w projekcie.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać