Ciekawostki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Miss Kanady będzie promować marihuanę podczas światowego konkursu piękności

Miss Kanady

24-letnia Miss Kanady, która swój kraj będzie reprezentować na światowym konkursie piękności Miss Universe, wpisała do swojego programu promocję konopi indyjskich. Marihuana pojawi się także na jej konkursowym klipie wprowadzającym, a sama miss zapowiedziała zieloną niespodziankę w trakcie samego finału, który odbędzie się 8 grudnia.

Pochodząca z Tecumseh w Ontario Alyssa Boston, podczas sierpniowego konkursu odbywającego się w Toronto, została wybrana na reprezentantkę Kanady w konkursie Miss Universe.

Boston, która rywalizuje w konkursach piękności od 17 roku życia, powiedziała, że ​​każdy z 92 uczestników Miss Universe poprowadzi krótki panel. Miss Kanady jako temat, o którym będzie mówić, wybrała m.in. marihuanę.

Miss Kanady i marihuana

Boston powiedziała także, że część jej filmu wprowadzającego poświęcona będzie marihuanie oraz, że szykuje specjalną zieloną niespodziankę na konkurs główny.

Zapytana, czy nie martwi się tym, że marihuana jest nielegalna w większości krajów, Boston powiedziała, że jest to z pewnością ryzyko jednak jej celem jest walka ze piętnowaniem konopi indyjskich oraz osób, które ich używają.

„Nikt nie chce o tym rozmawiać, bo to narkotyk. Jak królowa piękności może mówić o narkotykach? Te dwie rzeczy po prostu nie razem w parze. Myślę, że najważniejszą rzeczą jest rozmowa z ludźmi, którzy nie mają o konopiach pojęcia. To naprawdę może otworzyć oczy dużej grupie ludzi”.

-powiedziała miss.

Boston przyznała, że mimo, iż sama marihuany nie używa, dorastając była świadkiem tego piętnowania.

Kandydatka na najpiękniejszą kobietę na świecie, przyznała, że jeszcze nie tak dawno, sama nie rozumiała ludzi, którzy pala marihuanę. Jako osoba postępująca zgodnie z prawem nigdy nie myślała aby samej spróbować. Wszystko zmieniło się po legalizacji konopi indyjskich w jej kraju. Miss Universe Canada przyznała, że dopiero teraz widzi korzyści jakie niesie za sobą ta roślina i jak bardzo była oczerniana. Odkąd nastąpiła legalizacja zmieniła swoje poglądy, teraz chce zmienić poglądy innych – przyznała.

Przygotowując się do finałowego konkursu, Boston, która ma wykształcenie biznesowe, odwiedziła ostatnio plantację firmy Aphria w Leamington w Ontario. Była zafascynowana wielkością tego obiektu i faktem, że otworzył on setki miejsc pracy. Dowiedziała się także więcej o tym, jak konopie pomagają pacjentom.

„Opowiadali mi historię o dziewczynie w Wielkiej Brytanii, której dostarczają CBD. Brytyjka cierpi na epilepsję, a dzięki CBD liczba jej napadów spadła z 20 do tylko 1 dziennie. To jest niesamowite widzieć i słyszeć takie rzeczy. ”

-mówiła Boston po wizycie na plantacji.

Wybory Miss Universe 2019 odbędą się 8 grudnia w Atlancie w Stanach Zjednoczonych. Reprezentantką Polski została Olga Buława. Niestety, nie znalazłem informacji jakie tematy wybrała do swojej prezentacji. Natomiast wszyscy się rozpisują nad suknią, którą Buława założy na konkurs.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać