Świat Medycznej Marihuany ZIELONE NEWSY

Medyczny susz Aurora 8/8 od przyszłego tygodnia do nabycia w aptekach

aurora 8/8

Na tę informację czekało wielu pacjentów stosujących konopie. Aurora 8/8 od przyszłego tygodnia pojawi się w aptekach. Jest to pierwszy dostępny w aptekach susz o zrównoważonym stężeniu THC oraz CBD, które wynosi 8% dla obu kannabinoidów. Wiemy jaka ilość suszu trafi na polski rynek. Oto więcej informacji.

Medyczny susz Cannabis Flos Aurora 8/8 od przyszłego tygodnia do nabycia w aptekach

Medyczna marihuana o zrównoważonym stosunku CBD do THC trafi na nasz rynek po raz pierwszy. Do tej pory dostępne były jedynie susze z dominującą zawartością THC na poziomie 19-22% przy znikomej zawartości CBD, która zwykle wynosi mniej niż 1%.

Czym nowy susz różni się od tych dostępnych do tej pory? Przede wszystkim jest zdecydowanie mniej psychotropowy, czyli zdecydowanie mniej odurza. Druga zasadnicza różnica to większe spektrum dolegliwości, na które pomoże – jest ono szersze ze względu na zawartość nie jednego składnika czynnego, a dwóch – THC oraz CBD.

Zakres działania tego konkretnego produktu, z tym konkretnym stężeniem dwóch kannabinoidów będzie miał działanie jakiego nie oferuje żaden dostępny produkt.

Odmiana konopi, z której wytwarzany jest surowiec to Equiposa™. Jest to wyjątkowo zbilansowana odmiana o działaniu charakterystycznym dla odmian Sativa (energetyczny, podnoszący na duchu) jednak z mniejszym efektem odurzenia. Odmiana o ziemistym – sosnowym aromacie. 

Cena produktu będzie najpewniej zbliżona do ceny dwóch pozostałych produktów Aurory i wyniesie ok. 60-70 zł za gram.

Susz do naszego kraju trafi w ciągu 2-3 dni roboczych po czym zostanie rozesłany w ciągu 2 dni roboczych, oznacz to, że susz w aptekach powinien pojawić się do środy [przyszłego tygodnia (16.03.)

35,09 kg – dokładnie tyle medycznego suszu trafi na polski rynek. Transport podzielony jest na 3 partie, które wynoszą kolejno 17,9 kg, 8,62 kg i 8,57 kg i razem trafia do hurtowni.

Informacja o rychłej dostępności tego produktu pojawiła się w sieci blisko dwa miesiące temu. Była to informacja nieprawdziwa, która, w największym skrócie, wyniknęła ze złego zrozumienia informacji wysyłanych przez hurtownie farmaceutyczne do aptek i konopnych klinik.

 

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać