Świat Medycznej Marihuany ZIELONE NEWSY

Mighty + Medic, medyczny waporyzator klasy premium – najlepszy wybór dla pacjentów

Mighty + Medic medyczny waporyzator

Medyczny Waporyzator Mighty + Medic to urządzenie przeznaczone do inhalacji w celach medycznych. Jest to znany i ceniony od lat Mighty wykonany z certyfikowanych kompozytów do użytku medycznego. Mighty generuje dużą ilość pary – co jest jego największą zaletą. Jest to urządzenie, które obsługuje się bardzo łatwo i intuicyjnie. W zestawie znajdziemy też dodatki, które bardzo się przydają i znacząco ułatwiają szybką inhalację w każdym czasie i miejscu gdyż jest to przenośny sprzęt mieszczący się w dłoni. Oto więcej informacji.

Mighty + Medic, medyczny waporyzator klasy premium – najlepszy wybór dla pacjentów

Mighty + Medic to medyczna wersja znanego i bardzo cenionego waporyzatora jakim jest Mighty wyprodukowany przez Storz & Bickel. Różnica pomiędzy jednym, a drugim jest taka, że wersja przeznaczona do inhalacji w celach medycznych wykonana jest z komponentów posiadających certyfikaty zezwalające na użycie ich w sprzęcie klasy medycznej.

Mighty od wielu lat uznawany jest za zdecydowanie najlepszy przenośny waporyzator. Jego największą zaletą i jednocześnie przewagą nad konkurencją jest generowana przez urządzenie para – jest jej dużo i zdecydowanie więcej, niż w innych urządzeniach tego typu.

Mighty + Medic jest urządzeniem niesłychanie prostym i intuicyjnym w obsłudze – po jego włączeniu wystarczy ustawić pożądaną temperaturę za pomocą dwóch przycisków (góra i dół) i poczekać aż grzałka się nagrzeje i urządzenie będzie gotowe do użytku co zasygnalizuje wibracjami.

Kupując Mighty + Medic w zestawie znajdziesz podstawowe rzeczy jak ładowarka, zapasowe sitka czy pędzelek do czyszczenia urządzenia, a także młynek do suszu oraz osiem kapsułek dozujących, które pomieszczą do 0,2 grama suszu (zmielonego).

Kapsułki w Mighty są świetnym rozwiązaniem. Po pierwsze  znacznie ułatwiają inhalacje po za domem –  kapsułki można zawczasu uzupełnić, aby gdy tylko zajdzie konieczność, jedną z nich umieścić w komorze i uruchomić urządzenie – aplikacja suszu do waporyzatora trwa wtedy kilka sekund i jest bardzo dyskretna.

Mighty + Medic posiada opatentowany hybrydowy system grzewczy łączący elementy indukcji i konwekcji, a także system chłodzenia wygenerowanej pary. Jest przeznaczony do odparowywania, a następnie inhalacji substancji aktywnych z kwiatów konopi. Celem inhalacji jest uzyskanie pożądanego efektu medycznego.

Urządzenie przeznaczone jest do wziewnego stosowania medycznej marihuany przepisanej przez lekarza. Jest przeznaczony do stosowania w domu, w szpitalu lub gabinecie lekarskim. Urządzenie oferuje wysoce skuteczny, bezpieczny i szybko działający sposób na uzyskanie leczniczych substancji aktywnych z suszu.

Dodatkowy zestaw uzupełniający

Do urządzenia można dokupić praktyczny zestaw zawierający 40 kapsułek na susz oraz przyrządy pomagające je bardzo szybko uzupełnić, które widać na poniższej grafice. W zestawie znajdziesz wszystkie potrzebne rzeczy takie jak waga elektroniczna do odmierzania suszu, bardzo duży młynek mogący jednocześnie zmielić kilka gramów, które wypełnią 40 komór z kapsułkami. Kapsułek jest sporo zatem jest to świetne rozwiązanie w przypadku podróży, wakacji.

Używanie kapsułek po za wygodą sprawia też, że sprzęt się zwyczajnie mniej brudzi.

Mighty + Medic medyczny waporyzatorWady? W mojej opinii brak, jedyne co może być uznane za minus to wymiary – tak, jest to urządzenie większe od większości dostępnych przenośnych waporyzatorów. Jednak jego jakość oraz jakość generowanej pary są na bardzo wysokim poziomie co rekompensuje wielkość. Oczywiście jest to nadal urządzenie przenośne, które bez problemu wejdzie do nerki czy damskiej torebki.

Podwójna litowo-jonowa  bateria trzyma długo i ładuje się szybko za pomocą uniwersalnej ładowarki USB-C.

Moje odczucia

Osobiście, jako pacjent korzystający z terapii konopnej nie wyobrażam sobie wyboru innego sprzętu do inhalacji niż Mighty + Medic. Wynika to z tego, że miałem okazję używać wielu przenośnych waporyzatorów i żaden nie był w stanie wygenerować takich ilości pary. Bardzo praktyczne oraz ułatwiające stosowanie jest korzystanie z kapsułek, które zawsze można mieć pod ręką, a w razie potrzeby w kilka sekund i bardzo dyskretnie wymienić wkład z suszem na nowy. Kapsułki są tak skonstruowane, że wymiana ich nawet w miejscu zatłoczonym jest dyskretna. Szczerze polecam każdej osobie korzystającej z terapii konopnej.

Sprzęt medyczny do waporyzacji można też wypożyczać – taką usługę oferuje całkiem sporo aptek. Kupując susz (jeżeli nie posiadasz urządzenia) warto zapytać farmaceutę o taka możliwość.

Pamiętaj: waporyzacja jest najefektywniejszą i najlepszą wziewną formą przyjmowania medycznej marihuany.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać