Świat Zielonej Kuchni ZIELONE NEWSY

Kelis poprowadzi program kulinarny dla miłośników marihuany

Kelis poprowadzi program kulinarny

Znana wokalistka Kelis, poprowadzi program kulinarny zatytułowany „Cooked with Cannabis”. Premiera będzie miała miejsce 20. kwietnia na platformie Netflix. Oto kilka szczegółów dotyczących nowego programu artystki.

Kelis poprowadzi program kulinarny dla miłośników marihuany

Pochodząca z Nowego Jorku wokalistka, o nowym projekcie poinformowała na swoim koncie Instagram.

Jestem naprawdę podekscytowana, że mogę poinformować o moim nowym programie Cooked with Cannabis na platformie Netflix!! Każdy, kto mnie zna, wie, jak bardzo kocham Netflixa, więc jest to spełnienie marzeń. Co ciekawe, była to jedna z tych rzeczy, których nie szukałam, a która sama do mnie przyszła.

-napisała na swoim koncie Kelis.

 W naszym kraju systematycznie wykorzystywano wiele metod ucisku wobec różnych grup ludzi, ale ten temat jest dla nas bardzo istotny kulturowo

-dodała

 

Cooked with Cannabis będzie miało sześć odcinków. Kelis poprowadzi program wspólnie z Leather Storrsem. W każdym odcinku trzech profesjonalnych kucharzy będzie walczyć o nagrodę w wysokości 10 000 USD. Zadaniem kucharzy będzie przygotować jak najlepszy trzydaniowy posiłek z konopiami indyjskimi. W programie pojawią się również goście zaproszeni na degustację konkursowych potraw. Na kolacji pojawia sie takie postacie jak Too $ hort, Ricky Lake czy Run The Jewels 'El-P.

Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w kwietniu, dokładnie na 4/20.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać