Świat Zielonych Wydarzeń i Eventów ZIELONE NEWSY

CANNAFEST 2017! – Wielkie konopne targi w Pradze odbędą się w innym miejscu?

Niecały tydzień temu informowaliśmy Was o skutkach huraganu Orkan Grzegorz, który swoją siłę zademonstrował również w Pradze uszkadzając tym samym poszycie dachu hali targowej, w której odbyć się mają targi CANNAFEST 2017.

„Trwa usuwanie skutków huraganu “Orkan Grzegorz”, który dotknął również czeską Pragę.  Silny wiatr uszkodził dach, podczas odbywających się w hali targów, poświęconym tematom nowoczesnych wnętrz – Designblok 2017.

Impreza została przerwana, a wystawcy dostali zakazy wstępu na teren obiektu. Rozdanie nagród, których wręczane miały zostać wczoraj, również zostało odwołane.

W tej samej hali targowej, już za dziesięć dni odbywać się ma jedna z największych imprez konopnych w Europie – CANNAFEST 2017. Jednak matka natura postawiła cały event pod znakiem zapytania. Hala targowa a dokładnie cała jej część wystawnicza zamknięta jest do odwołania, nie wiadomo do kiedy trwać będą prace naprawcze uszkodzonego dachu.”

Organizatorzy proszą o zachowanie spokoju

Jak donosi oficjalny fanpage Cannafest na facebooku, organizatorzy imprezy nie tracąc czasu rozpoczęli poszukiwania zastępczego obiektu, który pomieści setki wystawców i tysiące odwiedzających gości, zadanie więc nie było łatwe, zwłaszcza, że do imprezy został już tylko tydzień!

Impreza mająca odbyć się w targowej hali „Holešovice” mieszczącej się w dzielnicy o tej samej nazwie, przeniesiona została do hali targowej „Letňany„. Na całe szczęście pracownicy Cannafest szybko poradzili sobie z problemem, nie zmieniając przy tym daty całego wydarzenia.

 

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać