Świat Palaczy ZIELONE NEWSY

Dzięki marihuanie jestem lepszą mamą – wyznanie popularnej blogerki

Dzięki marihuanie

Dzięki marihuanie jestem lepszą mamą – wyznała popularna blogerka. Caitlin Fladager na swoim blogu opisuje swoje życie i macierzyństwo komentując je na swój sposób. Otwarcie pisze o swoich problemach oraz tym jak sobie z nimi radzi. Jeden z jej ostatnich wpisów był o tym, że Caitlin codziennie używa marihuany co pomaga jej w byciu lepszym rodzicem dla dwójki swoich dzieci.

Dzięki marihuanie jestem lepszą mamą

„Tak jestem matką dwójki dzieci. Tak palę zioło codziennie. To zabawne, jak ludzie postrzegają palenie marihuany. Nikt nie patrzy się krzywo, gdy kobieta mówi, że pije lampkę wina, gdy jej dzieci śpią. Ale gdy mama mówi, że pali trawkę, to jest wielki szok. Marihuana bardzo mi pomogła w byciu mamą. Nigdy nie byłam tak cierpliwa do swoich dzieci. Zioło sprawia, że lepiej śpię, budzę się wypoczęta i ze świeżym umysłem”

-pisze na swoim kanale Caitlin Fladager

View this post on Instagram

Yes, I have two kids. Yes, I smoke weed daily. ⁣ ⁣ It’s so funny to my how frowned upon marijuana is. No one looks twice when a mom says she enjoys “mom juice” aka wine, after her kids are in bed. But when a mom says she smokes weed, it’s a huge shock. ⁣⁣ ⁣⁣ I talk about this to bring awareness. I feel as not enough people talk about this. Marijuana has helped me so much, especially when it comes to being a mom. ⁣⁣ ⁣⁣ I have never been the most patient with my two kids. Weed makes me a better mom, as I get a good night sleep after I smoke. I wake up well rested, and with a more clear mind. ⁣⁣ ⁣⁣ It’s okay to smoke weed after your kids go to bed. ⁣⁣ ⁣⁣ It’s okay to smoke it to help with anxiety. Mine has been SO much better since I started smoking. ⁣⁣ ⁣⁣ It’s okay to smoke it to gain weight. I’ve always been dangerously underweight. Now, I am at the healthiest weight I have ever been in my life. ⁣⁣ ⁣⁣ It’s okay to smoke it, to help you get off medication. I was able to completely stop my anti depressants because smoking helped me so much. ⁣⁣ ⁣⁣ It’s okay to smoke instead of drink. I used to have a problem with drinking, and my behaviour that came along with that. Weed has helped me to stop drinking so much, and to be honest, I much prefer smoking over drinking. ⁣⁣ ⁣⁣ Marijuana is my glass of wine. ⁣⁣ ⁣⁣ It’s my can of beer. ⁣⁣ ⁣⁣ It’s my relaxation time. ⁣⁣ ⁣⁣ You can still be a kick ass mom, and smoke weed.

A post shared by Caitlin Fladager (@caitlinfladager) on

Rodzicielstwo i marihuana

Używanie marihuany przez rodziców jest jeszcze niestety stygmatyzowane. Oczywiście nikt nie ma nic przeciwko wypiciu piwa czy lampki wina po ciężkim dniu gdy potomstwo już śpi. Co z tego, że alkohol to jeden z najbardziej szkodliwych narkotyków. Jednak gdy się okaże, że młody rodzic lubi palić wieczorem marihuanę, pojawiają się słowa krytyki. Takie są skutki powtarzanych przez dekady kłamstw na temat marihuany.

Tymczasem marihuana wpływa na nasz organizm zdecydowanie lepiej niż alkohol. Pomaga się odprężyć, polepsza jakość snu i pomaga wypocząć przed kolejnym dniem. W przeciwieństwie do alkoholu, konopie pomagają utrzymać na wodzy emocje i nerwy co w przypadku rodzicielstwa może się często przydać.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać