Świat Zielonych Wydarzeń i Eventów ZIELONE NEWSY

Międzynarodowe targi konopne Cannabizz Warszawa 2018

Międzynarodowe targi konopne Cannabizz Warszawa 2018

W dniach 30.11 – 2.12. 2018 r. odbędą się Międzynarodowe targi konopne Cannabizz Warszawa 2018, wszystko odbędzie się w Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO w Warszawie. I edycję, na której zaprezentowało się ponad 70 wystawców z całego świata, odwiedziło ponad 4.000 osób . W tym roku zaprezentuje się 75 międzynarodowych wystawców i liczymy, że kolejna edycja wydarzenia przyczyni się do jeszcze większej zmiany świadomości Polaków na temat konopi gdyż jak wiemy jest to roślina, która posiada wszechstronne zastosowanie zarówno w przemyśle, kosmetyce jak i medycynie.

Podczas Targów, na powierzchni 10.000 m2, zaprezentują się m.in. producenci: nasion, systemów do uprawy outdoor i indoor, nawozów, odzieży, kosmetyków, olejów CBD, żywności, napojów ale także materiałów budowlanych z konopi.

Odwiedzający będą mieć także okazję spróbować wielu produktów pochodzenia konopnego oraz w ramach międzynarodowej i interdyscyplinarnej konferencji towarzyszącej targom poszerzyć swoją wiedzę na temat konopi. A będzie o czym i kogo słuchać gdyż konopie to roślina wszechstronna, która może być wykorzystana nie tylko w medycynie, ale również w kosmetyce, przemyśle, budownictwie i wielu innych dziedzinach życia.

Wykłady i seminaria poprowadzone zostaną przez specjalistów z całego świata wystąpią takie autorytety jak Jim Buchan z Kanady, Yahav Blaicher z Izraela, Christoph Rossner z Niemiec, Dmytro Isaev i Olga Zapukhliak z Ukrainy, Silvia Speha ze Słowenii oraz Dr Marek Bachański, Prof. dr hab. n. med. Wojciech Piekoszewski, Dorota Gudaniec, Marcin Biskupski i Bogdan Jot specjalizujący się w tematyce konopnej w Polsce.

Swoimi doświadczeniami z Kanady w aspekcie ekonomicznym podzieli się także Jim Buchan. Ponadto będzie można posłuchać o doświadczeniach osób stosujących medyczną marihuanę i CBD – wystąpią pacjenci stosujący konopie m.in. Günter Weiglein – najpopularniejszy niemiecki pacjent. W sobotnie popołudnie odbędzie się także forum, poświęcone tematyce społeczno-politycznej związanej z uprawa konopi. Wystąpią także politycy, którzy zaprezentują swoje stanowisko w tej sprawie.

Będzie też można posłuchać debaty na temat problemów polskich mediów konopnych gdzie swoje zdanie wyrazi także WeedNews.pl.

O kolejnych szczegółach i atrakcjach Cannabizz Warszawa 2018 będziemy informować na bieżąco aż do dnia targów.

Wszelkie informacje znajdziecie na oficjalnej stronie targów Cannabizz Warszawa 2018

Zapraszamy i widzimy się na miejscu!

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać