Świat Medycznej Marihuany ZIELONE NEWSY

Do aptek trafi nowa odmiana medycznego suszu – Gorilla Glue od Four 20 Pharma, opis oraz wzór recepty

Gorilla Glue Four 20 Pharma

Medyczny susz Gorilla Glue od Four 20 Pharma wkrótce trafi do polskich aptek. Odmiana ta jest jedną z najpopularniejszych w ostatnich latach, ze względu na obfitą produkcję żywicy hodowcy chętnie używają jej do tworzenia nowych odmian. Gorilla Glue określana też jako Original Glue swoją nazwę zawdzięcza dużej ilości klejącej żywicy, która potrafi przykleić do kanapy, stąd też „klejowa” nazwa odmiany. Oto więcej informacji na temat GG oraz przykładowy wzór recepty.

Do aptek trafi nowa odmiana medycznego suszu – Gorilla Glue od Four 20 Pharma, opis oraz wzór recepty

W polskich aptekach pojawi się nowa odmiana medycznej marihuany – Gorilla Glue znana także jako Original Glue oraz GG #4.

Jest to szczep stosunkowo nowy, jednak od momentu jego powstania zdołał sporo namieszać w świecie marihuany. Odmiana ta jest wyjątkowa przede wszystkim pod względem produkcji żywicy bogatej w kannabinoidy co z kolei przekłada się na wyjątkowe działanie.

Jest to hybryda z przewagą genów Indica w stosunku 60:40 powstała oryginalnie ze skrzyżowania genów Chem’s Sister, Sour Dubb oraz Chocolate Diesel . W ciągu ostatniej dekady Gorilla Glue kilkukrotnie zdobywała pierwsze miejsce w różnych Cannabis Cup. Jest to też świetna genetyka do tworzenia nowych odmian, przede wszystkim ze względu na wspomniana ogromna produkcję żywicy.

Teraz z jej terapeutycznych właściwości będą mogli skorzystać pacjenci z Polski stosujący terapię medyczną marihuaną ponieważ wkrótce GG #4 ma trafić do aptek za sprawą niemieckiego podmiotu Four 20 Pharma GmbH.

Gorilla Glue Four 20 Pharma

Jak widać w odmianie dominuje β-kariofilen (beta kariofilen), terpen odpowiedzialny m.in. za działanie przeciwzapalnie, przeciwgrzybiczne, gastroprotekcyjne, beta kariofilen pozwala sie także odprężyć.

Odmiana dobrze sprawdzi się przeciwbólowo, nasennie i rozluźniająco (spastyczność).

Oto przykładowy wzór recepty na Gorilla Glue:

Gorilla Glue Four 20 Pharma
Gorilla Glue od Four 20 Pharma

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać