Świat Medycznej Marihuany Świat Waporyzacji Świat Zielonych Wydarzeń i Eventów ZIELONE NEWSY

WeedFest Warszawa 2023: Strefa Pacjenta oraz Strefa Waporyzacji już 27. i 28. maja

WeedFest Warszawa 2023

W trakcie nadchodzących targów konopnych WeedFest Warszawa 2023, zorganizowane zostaną dwie nowe strefy edukacyjno-poznawcze. Pierwsza z nich to ukłon w stronę pacjentów stosujących konopie w celach medycznych, MedicZone – Strefa Pacjenta to miejsce gdzie specjaliści, lekarze, farmaceuci i terapeuci stosujący na co dzień konopne terapie w różnych formach odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania. Strefę poprowadzą Konopny Farmaceuta oraz BudCare.pl. Natomiast Vape Lounge – Srtrefa Waporyzacji to miejsce gdzie każdy może zapoznać się z waporyzacją i przetestować wiele modeli waporyzatorów dostępnych na rynku, strefa powstaje przy współpracy z ekspertami w tej dziedzinie, firmą Vapefully. Więcej szczegółów w artykule.

WeedFest Warszawa 2023: Strefa Pacjenta oraz Strefa Waporyzacji już 27. i 28. maja

Strefa pacjenta – MedicZone podczas największych targów konopi w naszym kraju to ukłon w stronę pacjentów stosujących medyczną marihuanę oraz konopie w celach medycznych. Opiekę nad strefę sprawować będzie Konopny farmaceuta wraz ze swoją załogą, a także ludzie odpowiedzialni za nowopowstającą platformę dla pacjentów, lekarzy, farmaceutów i patek – BudCare.pl. Na Strefie Pacjenta będziecie mogli poznać funkcjonalność platformy na przygotowanych po to tabletach, osobiście porozmawiać z twórcami platformy oraz dowiedziec na jej temat wszystkiego co pacjentów czy lekarzy interesuje.

Sama platforma BudCare będzie miała pra-premierę podczas WeedFest 2023 na strefie Edukacyjnej EduZone w niedzielę ok. 16.00

Konopny Farmaceuta (KonopnyMed) odpowie na wszelkie pytania pacjentów o susz medycznej marihuany czy medyczne waporyzatory. Ale to nie wszystko, będą też dyżury lekarzy i terapeutów licznie obecnych podczas WeedFest Warszawa 2023.

Vapefully Vape Lounge – Strefa Waporyzacji na WeedFest Warszawa 2023

Podczas tegorocznej edycji WeedFest po raz pierwszy uruchomiona zostanie strefa waporyzacji, która mamy nadzieje zostanie stałym elementem wydarzenia. Strefa Waporyzacji to miejsce gdzie będzie możliwość skorzystania z różnego rodzaju waporyzatorów przenośnych jak i stacjonarnych. Każdy chętny będzie mógł na chwilę skorzystać z wybranego modelu, rozsiąść się na leżaczku i delektować konopną inhalacją. Na miejscu będzie dostępny susz (nieodpłatna pula) lub nabić do komory własny.

Za Vape Lounge odpowiedzialni będą znawcy tematu z firmy Vapefully specjalizującej sie w sprzedaży właśnie waporyzatorów, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania i doradzą sprzętowo jeżeli będzie taka potrzeba.

Do zobaczenia na największym polskim święcie konopi – WeedFest Warszawa 2023 już w najbliższy weekend 27.i 28. maja!

Więcej informacji o tym co planowane jest podczas tegorocznego WeedFest znajdziesz T U T A J.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać