Świat Ogrodników ZIELONE NEWSY

Critical Kush – krzyżówka, która zadowoli każdego

Critical kush

Critical Kush to połączenie dwóch znanych klasyków – Critical Mass oraz OG Kush. Odmiana ta bardzo szybko zyskała dużą popularność. Nic w tym dziwnego, rośliny Critical Kush nie wymagają zbyt wiele od ogrodnika, dają świetny plon o rewelacyjnym owocowo-ziołowym posmaku i aromacie, którego wysoka jakość zadowoli każdego użytkownika. 

Critical Kush

Wspomniany rodowód Critical Kush czyli Critical Mass oraz OG Kush, to gwarancja jakości pod każdym  względem.

Critical Mass – legendarna, bardzo wydajna odmiana, której autorem jest sam Mr. Nice, powstała ze skrzyżowania genów Afghani oraz Skunk #1. Jest znana przede wszystkim z tego, że daje bardzo duży plon, który jest świetnej jakości. Przewaga genów indica z THC na poziomie ok. 20% o aromacie słodko-owocowym z nutami pieprzu i skunka.

OG Kush, drugi rodzic Critika Kusha, to jedna z najbardziej znanych i cenionych odmian konopi indyjskich na świecie. Jest to głównie Indica, która powstała na skutek skrzyżowania Lemon Thai/Pakistani z Chemdawg’iem. Odmiana o rewelacyjnym smaku, zapachu i działaniu, która stała się absolutnym klasykiem.

Nic zatem dziwnego, że skrzyżowanie w/w genów dało rezultat, który jest wstanie zadowolić nawet najbardziej wybrednych użytkowników oraz uprawiających ją ogrodników.

critical kush
Critical Kush / Panpestka.pl

Uprawa

Critical Kush jest odmianą bardzo prostą w uprawie, jest to jeden z głównych czynników, które sprawiły, że CK zyskał bardzo dużą popularność w uprawach komercyjnych. Rośnie stosunkowo nisko osiągając średnio ok. metr wysokości, świetnie reaguje na trening ze względu na mocne rozkrzaczanie, wystarczy zrobić topping, aby roślina wygenerowała wiele bocznych gałęzi na poziomie głównych szczytów. Rewelacyjny wybór do SCROG,a. Kwiaty są duże i zbite niczym kamień, a do tego oblane sporą ilością żywicy. Po ok. 60. dniach kwitnienia roślina gotowa jest do zbiorów, które są całkiem spore. Rośliny są stosunkowo odporne na pleśń oraz wszelkie choroby. Aby wydobyć pełnię mocy, zapachu i smaku zalecana jest uprawa organiczna.

Działanie

Działanie Critical Kush’a jest mocne, często określane jako narkotyczne. Jest to odmiana, która świetnie sprawdza się w zastosowaniach medycznych, działa przeciwbólowo, rozluźnia mięśnie, pomaga zasnąć, poprawia apetyt oraz ma świetne działanie antystresowe. Efekt utrzymuje się dość długo, ze względu za swoja moc początkującym pacjentom zaleca się rozpoczęcie kuracji od małych dawek. Pozostawia słodki posmak przywodzący na myśl owoce tropikalne.

Nasiona C R I T I C A L   K U S H

 

 

 

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać