Świat Ogrodników ZIELONE NEWSY

Cheese XXL – Serowa legenda wagi ciężkiej

cheese xxl

Cheese XXL to nieco ulepszona wersja klasycznej odmiany Cheese, która znana jest chyba każdemu miłośnikowi konopi. Świetnie sprawdza się komercyjnie ze względu na wysoki plon, który jest dobrej jakości. Cheese XXL to głównie indica No i ten o unikalnym aromacie przywodzącym na myśl ser, dzięki któremu odmiana zyskała swoją popularność. 

Cheese XXL

Cheese XXL od Pan Pestka Crew to genialne połączenie klasycznych odmian jakimi są Skunk #1, Afghani oraz White Widow, które Chees’owi przekazały swoje najlepsze cechy.

Uprawa

Odmiana ta, nie jest trudna w uprawie, śmiało można ja polecić poczatkującym ogrodnikom, którzy chcą w swoim ogrodzie posadzić coś klasycznego.  Rośliny wytwarzają liczne kwiaty, które szybko przybierają na masie tworząc długie i zbite kolby sporych rozmiarów. Krzaki dobrze się krzewią, rosną do ok. 1,5 m., są mocno pokryte żywicą oraz mają typowy dla tej odmiany, ostry serowy aromat. Po 8. tygodniach kwitnienia kwiaty są gotowe do zbioru.

Działanie

Cheese 2XL to głównie indica. Działanie tego szczepu nie jest jednak typowo „kanapowe”, jest relaksujące ale nie odbiera chęci do działania. Najlepiej sprawdzi się podczas wieczornych seansów relaksacyjnych. Aromat i smak są unikalne, dlatego uważamy, że każdy kto jeszcze nie próbował Cheesa – powinien to zrobić.

Medycznie dobrze sprawdza się przeciwbólowo, nasennie oraz przy spastyczności.

Sprawdź też: Shishkaberry punch – potężne uderzenie od Pan Pestka Crew

 

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać