Kryminalne Zagadki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

24-latek odpowie za cztery małe sadzonki konopi indyjskich

Kolejny popisowy numer zafundowali dzielni stróże prawa z gminy Łomża aresztując młodego chłopaka, który postanowił poświęcić swój wakacyjny czas na uprawianie ogrodniczego hobby. Teraz 24-latek odpowie za cztery małe sadzonki konopi indyjskich.

W ubiegłą sobotę na terenie gminy Łomża doszło do zatrzymania 24-letniego chłopaka, który zamierzał prowadzić mała uprawę składającą się z 4 roślin.

Dzięki własnym ustaleniom, wiszniccy kryminalni podejrzewali i potwierdzili informacje, że chłopak uprawia konopie indyjskie. Podczas zatrzymania w mieszkaniu ujawniona 4 roślinki o wysokości 15cm.  Zgodnie z ustawą o uprawie konopi innych niż włókniste został aresztowany a sadzonki zostały zabezpieczone.

Młody ogrodnik usłyszał już zarzut oraz dobrowolnie przyznał się do popełnionego przez niego czynu oraz poddał karze. Po za czterema sadzonkami policjanci zabezpieczyli również kwotę pieniężną w wysokości 200zł na poczet przyszłych kar pieniężnych.

Jesteśmy bardzo wściekli z powodu takich sytuacji, w których młody chłopak chce odciąć się od kontaktów ze światem dilerów i na własną rękę próbuje uprawiać dla siebie naturalne ziółko bez chemicznych, tajemniczych dodatków. Jest to kolejna sytuacja, w której polskie prawo niszczy życie młodej osoby za praktycznie zerową szkodliwość społeczną.

 

 

 

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać