Świat Palaczy Świat Zielonych Wydarzeń i Eventów ZIELONE NEWSY

Spannabis 2023 Barcelona – relacja [FOTO & VIDEO]

spannabis 2023

Spannabis 2023 Barcelona to wydarzenie wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju w Europie święto zioła. Wszystko dzieje się w Barcelonie, która co roku przy okazji Spannabis, na jakieś 10 dni staje się światową stolicą konopi indyjskich. Bo Spannabis to nie tylko 3 dni, podczas których oficjalnie trwają targi, to także cała masa wydarzeń skupionych wokół ziela. Na tydzień przed otwarciem bram Sanna odbywają się wszelkiej maści eventy typu Spannabis Cannabis Cup czy Masters of Rosin. Na konopne święto szykują się też co roku lokalne kluby konopne, których jest co raz więcej, i w których poziom produktów jest z górnej półki. No i wreszcie sama Barcelona jest miejscem niesamowitym, do którego chce się wracać jak najczęściej. Oto nasza relacja z tegorocznego Spannabis!

Spannabis 2023 Barcelona

Spannabis nasza redakcja odwiedziła ostatnio w roku 2019. Co prawda byliśmy także w roku 2020, jednak na dzień przed targami wprowadzono lockdown i wydarzenie zostało odwołane.

Dlatego w tym roku do Barcy udaliśmy się ze zdwojoną energią. Tradycyjnie po wylądowaniu pospieszyliśmy się odświeżyć i zostawić bagaże w hotelu, aby udać się do lokalnych klubów. Po zebraniu niezbędnych informacji postanowiliśmy, że tym razem zaczniemy od Terps Army Barcelona, co okazało się strzałem w 10! Kosmicznie dobry susz, niesamowite ekstrakty i klimat sprawiły, że odwiedzaliśmy Terpów przez cały pobyt. Z czystym sumieniem polecamy TERPS ARMY BARCELONA!

Spannabis 2023 Barcelona

Spannabis 2023 Barcelona

Spannabis 2023 – targi

Gdy dotarliśmy na Spannabis pierwszego dnia chwilę po godz. 11.00, kolejka do kas była już ogromna. Na szczęście w środku panował jeszcze względny luz. Zmieniło się to po kilku godzinach gdy na Spanna było już morze ludzi i ścisk niczym na ostatnim koncercie Molesty.

Zaczniemy od jednego z największych minusów wydarzenia czyli strefy chill, która patrząc na skalę wydarzenia – nie istniała. A szkoda bo Spannabis to wydarzenie bardzo intensywne i dobrze jest mieć gdzie czasem się odprężyć.

Spanna to wydarzenie bardzo mocno nakierunkowane na uprawę konopi indyjskich. Na targach pokazali się wszyscy liczący się producenci nasion, oświetlenia, wentylacji, klimatyzacji, nawozów mineralnych oraz organicznych, podłoży oraz systemów uprawowych bezglebowych. Jest to też doskonała okazja do nabycia genetyk z górnej póły, które ich twórcy przywożą co roku do Barcelony. Takie nasiona potrafią kosztować po kilkaset PLN za sztukę, pomyślcie zatem jak zacny susz można z nich wytworzyć.

Wielu producentów pokazało na tegorocznych targach premierowe nowości w swojej ofercie. Można było porozmawiać z producentami sprzętu czy nasion, wymienić spostrzeżenia i po prostu dobrze sie bawić.

Na Spannabis 2023 Barcelona zjechała się śmietanka śmietanki konopnej społeczności. Spotkaliśmy m.in. Eda Rosenthala, Jorge’a Cervantesa czy Doje, założyciela Doja Pak.

Ale Spannabis to przede wszystkim święto marihuany, podczas którego można spotkać ziomków z całego świata, z którymi ma się np. kontakt via Internet. Na te kilka, kilkanaście dni do stolicy Katalonii udaje się ogromna liczba pasjonatów ziela. Pali i dabuje sie dosłownie wszędzie, a hala targów wypełniona jest słodkim i aromatycznym dymem.

Z resztą co tu dużo mówić, obejrzyjcie naszą relację na żywo, której zapis znajdziecie T U T A J.

Poniżej natomiast znajdziecie fotorelację ze Spannabis 2023, miłego oglądania.

spannabis

 

 

1 Comment
  1. Johny 1 rok ago
    Reply

    Spanabis 2023 LIMITED TIME ONLY : Discount promotion on cannabis seeds ! https://nukaseeds.com/nuka-cannabis-seeds-pricing/?nuka=121

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać