Świat Palaczy ZIELONE NEWSY

7 najlepszych odmian na imprezę

Lato to czas wzmożonych imprez, biwaków, festiwali, ognisk i innych przyjemności. Jakie odmiany sprawdzą się w takich sytuacjach najlepiej? Oto masz ranking – 7 najlepszych odmian na imprezę.

Nikogo zapewne nie zdziwi, że będą to szczepy Sativa, które zawierają mniejszą ilość THC aniżeli Indica, a jednocześnie cechuje je większe stężenie innych kanabinoidów takich jak THCV, które powodują, że haj jest wesoły i energetyczny a nogi same się rwą do tańca. Oto nasi faworyci.

1. Super Silver Haze

Legendarna odmiana, która zdobyła niezliczoną ilość nagród. Powstała z połączenia kilku innych legendarnych szczepów, a konkretnie były to Skunk, Northern Lights i Haze. Jest niesamowicie silną odmianą i jeżeli nie jesteś doświadczonym palaczem powinieneś z nią uważać.

2. Jorge’s Diamonds #1

Odmiana ta jest efektem współpracy Dutch Passion z legendarnym growerem Jorgem Cervantesem. Efektem współpracy jest odmiana o zawartości THC na poziomie ok. 18% przy wysokiej zawartości takich kanabinoidów  jak THCV, CBD i CBN. Taka mieszanka powoduje długi, energetyczny haj. Idealny wybór na letnie spędzanie czasu z przyjaciółmi.

3. Amnesia-K

Kolejna wznosząca na imprezowe wyżyny odmiana to połączenie kultowych szczepów Original Amnesia x Lemon Skunk x Jack Herer. Amnesia-K cechuje się zapachem z nutami drewna cedrowego, grejpfruta, cytryny i kadzidła. Daje umysłowy, silny i długotrwały efekt.

4. Strawberry Cough

80% sativa z funkcją „pojawianie się uśmiechu”. Idealna na stany depresyjne, idealna na imprezy i festiwale. Każdego podniesie na duchu, nikogo nie przytłoczy. Jest to szczep o niesamowitym, truskawkowym smaku. Każdy powinien sprawdzić.

5. LSD

Jedna z najlepszych (o ile nie najlepsza) odmiana do słuchania muzyki, najlepiej jakiegoś Reggae. LSD jest krzyżówką Skunka i Mazara czyli ma świetnych rodziców. Koncerty po blanciku z tym szczepem to coś pięknego.

6. Amnesia Haze

Legenda wśród legend, odmiana o niezliczonej ilości nagród. Daje mocny, psychodeliczny haj. Rewelacja na koncerty i festiwale. Depresja? Stany Lękowe? AH doskonale sobie z nimi poradzi. A cała reszta niech się przygotuje na wysokie loty.

7. Durban Poison

Ta urocza dama pochodzi z Południowej Afryki, ma fioletową barwę oraz posmak lukrecji. DP wprowadzi Was w pozytywny nastrój, idealna na festiwalowe poranki. Poziom THC nie przekracza 10%, a efekty upalenia są bardzo odprężające.

A jakie są Wasze ulubione i sprzyjające zabawie rodzaje palenia? Zapraszamy do podzielenia się opiniami w komentarzach.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać